MSI Vector 17"QHD+ / Ultra9 / 32 / 2T / RTX5090 / W11H 9S7-17S372-031
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
MSI
Kód:
9S7-17S372-031
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 30.07.2025
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG-031SK
* exkluzívny systém chladenia Cooler Boost 5 s 2 ventilátormi a 6 trubicami
* 24-zónová herná klávesnica RGB s LED podsvietenými klávesmi „WASD“
* ambientné osvetlenie Mystic Light
* MSI AI Engine
* Meta Ready
Operačný systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Pamäť: 2x 16GB DDR5-5600
Počet slotov (celkom/voľných): dva sloty DDR5-6400 (2/0)
Maximálna veľkosť: 96GB DDR5-6400
Pevný disk: 2TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 SSD
Úložisko: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) kompatibilný
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: SD
Displej: 17" QHD+ (2560x1600) antireflexný IPS, 240Hz, 400 nitov, 3ms (GtG), 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5090, 24GB GDDR7
Audio: 2x 2W, Nahimic 3
Web kamera: IR FHD (30 fps @ 1080p) s HDR
Polohovacie zariadenie: Silky Smooth Touchpad
Klávesnica: 24-zónová herná RGB s klávesom Copilot a numerickým blokom
Čítačka odtlačku prstov: nie
Sieť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Intel® Killer™ Wi-Fi 7 BE1750 + Bluetooth v5.4)
Porty USB:
* 2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/Power Delivery 3.1)
* 2x USB 3.2 Gen2 typu A
Ostatné porty:
* 1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz)
* 1x ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
* 1x SD Express čítačka kariet
* 1x bezpečnostný slot Kensington
* 1x napájací konektor
Zabezpečenie: krytka webkamery/Kensington Lock/Firmvér Trusted Platform Module (fTPM) 2.0
Batéria: 4článková, 4S1P, 90Wh
Napájanie: 330W