Možnosti platby, dopravy

Doprava

Kuriér

Tovar je spravidla dodávaný na druhý pracovný deň po dni vyexpedovania.

3,60€ s DPH

Pošta

Tovar je spravidla dodávaný na tretí pracovný deň po dni vyexpedovania.

4,40€ s DPH

Osobný odber

V prípade záujmu o osobný odber Vás možnosti odberu budeme kontaktovať mailom. Osobný odber je možné zrealizovať: Predajňa PC Špitál, Volgogradská č. 9, Prešov, v čase Po-Pia: 8:00-12:30 14:00-17:00.

Pladba

Hotovosť - pri osobnom prevzatí tovaru

Najpohodlnejšia platobná metóda. Zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou v mieste a čase prevzatí tovaru, platba prebieha rovnako ako na predajni. Pokiaľ platíte kartou, zaistite si dostatočnú hotovosť a limit na svojej karte, inak nebudeme môcť platbu prijať. Osobný odber tovaru je možný hodinu po prijatí objednávky. O tejto skutočnosti je zákazník okamžite informovaný e-mailom alebo telefonicky.

Dobierka

Tovar zaplatíte kuriérovi pri dodaní, priamo na Vami určenej adrese. Cena dobierky je 1,20€. Vždy si prosím pripravte potrebnú sumu, urýchlite tým predanie zásielky.

Platba prevodom na účet

Vyberiete si platbu bankovým prevodom, zašleme vám na e-mail objednávku. Termín dodania je ovplyvnený termínom uhradenia platby - tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet. O Vašej platbe sa dozvedáme s miernym oneskorením spravidla dvoch pracovných dní od Vášho zaplatenia.

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.