SONY WH-CH720N, biela
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
SONY
Kód:
WH-CH720NWHITE
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 22.01.2026
Pristupovo jednanie a promtné vybavenie mojej objednávky
Kľúčové vlastnosti:
  • Aktívna technológia potlačovania okolitých ruchov ANC
  • Luxusná výdrž 35 hodín na nabitie
  • Skvelé handsfree hovory s integrovaným mikrofónom
  • Viacbodová konektivita pre pripojenie k dvom zariadeniam súčasne
  • Vyladená mobilná aplikácia Headphones Connect
Špičkový procesor V1
Kód výrobcu WHCH720NL.CE7
Typ slúchadiel s obručou cez hlavu
Typ slúchadiel okolo ucha (circumaural)
 Typ prenosu
bezdrôtový (Bluetooth), káblový
 Typ pripojenia
Bluetooth, 3,5 mm jack
Typ nabíjania USB-C
 Ovládanie hlasitosti
na slúchadlách
 Mikrofón
Áno
Prijatie hovoru Áno
 Dĺžka prívodného kábla
1.2 m
 Vhodné pre šport
Nie
 ANC (Potlačenie okolitého ruchu)
Áno
 Kmitočtový rozsah od
7 Hz
 Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
 Impedancia
72 ohm