Patriot / DDR4 / 32GB / 2666MHz / CL19 / 2x16GB / Black PSP432G2666KH1
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Patriot
Kód:
PSP432G2666KH1
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 26.04.2025
Objenané a načas doručené perfektne zabalené.
Patriot's Signature Line DDR4 Non-ECC Unbuffered pamäť poskytuje kvalitu, spoľahlivosť a výkon dnešnej potreby bežných počítačov. Tento 2x16 GB kit je navrhnutý na prevádzku na PC4-21300 (2666MHz) CAS 19 a poskytuje lepšiu celkovú odozvu systému pre použitie na náročné aplikácie.
Model: Patriot Signature Premium DDR4 32GB (2x16GB)
Typ pamäte: DDR4
Kapacita pamäte: 32 GB (2x16 GB)
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL19
Ďalšie špecifikácie:
-Napätie: 1,2 V
-Rozmery: 6 x 133 x 37 mm