Patriot / DDR4 / 8GB / 3200MHz / CL22 / 1x8GB PSD48G320081
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 8GB, (1 x 8GB) 3200MHz Single Typ pamäte: DDR4 SDRAM Kapacita pamäte: 8 GB Frekvencia pamäti: 3200 MHz… Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD48G320081
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 27.05.2022
- super komunikácia,
- rýchla dodávka tovaru,
- všetko skvelé, odporúčam
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 8GB, (1 x 8GB) 3200MHz Single
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 8 GB
Frekvencia pamäti: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3,2 x 133 x 31 mm