(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Arctic Cooling
Kód:
AOCPU00010A
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 04.10.2017
Vcelku som bola spokojná.
ARCTIC Freezer 36 SI - bulk
Multikompatibilný vežový chladič CPU
Vysoko kvalitná povrchová úprava s hliníkovou hornou doskou
Výkonovo optimalizovaný nástupca
Budúca kompatibilita
Vylepšená zostava ventilátora
Vďaka inovatívnemu montážnemu systému sú dva ventilátory bez námahy namontované do chladiča pomocou kľučiek systému. Tento spôsob montáže eliminuje potrebu držiakov ventilátorov, čo uľahčuje inštaláciu chladiča alebo výmenu ventilátorov, aj keď je chladič už namontovaný. Freezer 36 je teda kompatibilný s väčšinou 120mm ventilátorov.
Vysoko kvalitné klzné ložisko
Optimalizovaný chladič
P-ventilátor s vysokým statickým tlakom
Veľký výber variant
Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť
TECHNICKÉ DÁTA
Všeobecné údaje
Kompatibilita
Intel: LGA1851 | LGA 1700
AMD: AM5 | AT 4
PI | NNPI: 250 | 234
Termálna pasta: MX-6 (0,8 g)
Prevádzková okolitá teplota: 0-40 °C
Rozmery: 104 (D) x 126 (Š) x 159 (V) mm
Hmotnosť: 890 g
Chladič
Tepelné rúry: 4x O 6 mm, meď
Finstack: 59 x 0,4 mm, hliník
Vetráčik
Vetráčik: 2x P12 PWM PST
Rýchlosť: 200–1800 ot./min, riadené PWM (0 ot./min pod 5 % PWM)
Ložisko ventilátora: Hydrodynamické klzné ložisko
elektrina | Napätie: 0,10A | 12V DC
Dĺžka kábla: Rozdeľovací kábel 200 mm + 80 mm
Spojenie: 4pinová PWM zásuvka + 4pinová zástrčka
Obal
Šírka: 186 mm
Výška: 117 mm
Dĺžka: 190 mm