ARCTIC Freezer 50 TR W / ARGB Controler - Dual-tower ACFRE00070A
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Arctic Cooling
Kód:
ACFRE00070A
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 22.01.2020
• Dual-Tower design s 8 Heatpipe pre maximálny výkon
• 100% pokrytie zápustkami
• Adresovateľné RGB pre plne prispôsobiteľné osvetlenie
• Dva ventilátory s optimalizovaným tlakom
• Široký rozsah otáčok pre najvyšší výkon a nízku úroveň hluku
• Ľahké riešenie montáže
• Zahrnutá tepelná pasta MX-4
váš počítač.
technické údaje
všeobecný
Heat Pipe Direct Touch O 6? Mm x 8
Hliníkové plechy pre chladiče x 104
Hrúbka: 0,4? Mm
Tepelná zlúčenina MX-4 (0,8 g)
Rozmery 147,8? Mm (L) x 149,5? Mm (W) x 165? Mm (H)
Hmotnosť 1242 g
Kompatibilita AMD® sTR4
RGB
Konektor D / V / G digitálny 4-kolíkový konektor RGB
Prúdové / napäťové 13 A-RGB LED: 0,5 A / 5 V
Fanúšikovia
1 x 120 mm, 200 - 1 800 ot / min
1x 140 mm, 200 - 1 700 ot./min
(Ovládané pomocou PWM)
Prúd / napätie 120? Mm: 0,09 A / 12 V
140? Mm: 0,13 A / 12 V
Ložiská Dynamické ložisko Kvapalina
Hlučnosť 0,4 Sone @ Max. RPM
Konektor 120 mm ventilátor: 4-kolíkový konektor
Ventilátor 140 mm: 4-kolíkový konektor + 4-kolíková zásuvka
Adresovateľný radič RGB (voliteľný)
Výstupy 1x D / V / G digitálny 4-kolíkový konektor RGB
2x 8-kolíkový ventilátor A-RGB
Požiadavka na softvér č
Režimy RGB 15 vstavaných režimov
12 vložených farieb + synchronizácia základnej dosky
príslušenstvo
RF Remote
400mm základná doska synchronizácia. kábel
Montážne príslušenstvo
Zdroj zdroja sata
Rozmery 100 mm (L) x 70 mm (Š) x 12 mm (H)
Hmotnosť 50 g
A-RGB pre plnú kontrolu farieb
13 A-RGB LED diód nainštalovaných vo Freezer 50 TR je možné navzájom autonómne ovládať. Sme kompatibilní s
preto musí byť plne osvetlený priamo prostredníctvom základnej dosky RGB
pripojenie alebo prostredníctvom externého ovládača a synchronizované s
osvetlenie iného hardvéru.
Dual Tower Design a 8 Heatpipe
Masívna asymetrická dvojitá veža CPU chladiča ponúka
viac chladiacej plochy a spolu so svojimi ôsmimi tvarmi v tvare U
Heatpipe s priamym dotykom, zaisťuje lepšiu distribúciu tepla a
rýchlejšie odvádzanie tepla.
chladiče pre Threadrippers od spoločnosti AMD.
Plnohodnotný ovládač A-RGB (voliteľný *)
Vlastný ovládač A-RGB od spoločnosti ARCTIC vám umožní vychutnať si vzrušujúce RGB
osvetlenie, aj keď vaša základná doska nemá konektor A-RGB.
Ovládač môže byť voľne umiestnený v puzdre a pomocou
súčasťou diaľkového ovládania máte potom plnú kontrolu nad
efekt a farebný dizajn.
Ideálny prietok vzduchu
Mraznička 50 TR má dva P-ventilátory pracujúce v
push-pull-konfiguráciu.
Kombinácia 120 mm ventilátora a 140? Mm vedie k zvýšeniu
prietok vzduchu pre lepšie chladenie pri zachovaní hladiny hluku a
inštalačná výška dole.
P-ventilátor pre zvýšený výkon
Mraznička 50 TR využíva všetky výhody našich P-ventilátorov.
• Vysoký statický tlak pre zvýšenie výkonu chladenia
• Široký rozsah otáčok
• Nižšia spotreba energie
• Menej vibrácií
• Predĺžená životnosť
• Vysoko kvalitné ložisko
• PWM pre synchrónne riadenie ventilátora / čerpadla
Lepšie chladenie - lepší výkon
Na vašom procesore nie je žiadne tepelné škrtenie - dokonca aj TR 2990WX s
veľmi vysoké rýchlosti hodín sa účinne ochladzujú, takže môžete dosiahnuť
maximálny FPS s minimálnymi hladinami hluku pre tých najhladších
možný herný zážitok.
Vysoký výkon pre špičkové CPU
Kontaktná plocha tepelných potrubí Freezer 50 TR nie
úplne najväčšie verzie.
Jednoduchá inštalácia a bezpečné držanie
S naším novým montážnym riešením inštalujte Freezer 50 TR
je rýchly a ľahký.
Zahrnutá je tepelná pasta MX-4
Zahrnutá je vysoko účinná tepelná zmes MX-4
a zaisťuje najlepšie výsledky chladenia.
ParameterHodnotaJednotkaPopis
AMD socket TR41Áno
Max. otáčky ventilátora (rpm)1800
Počet ventilátorů na chladiči22 ks
Podsvietenie1Áno
Veľkosť ventilátora (mm)140140 mm