ARCTIC Freezer A35 CO – CPU Cooler pre AMD socket ACFRE00113A
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Arctic Cooling
Kód:
ACFRE00113A
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 23.06.2021
Už som kupoval viackrát a vždy spokojný ! :)
Mraznička A35 CO
AMD Tower CPU Cooler pre nepretržitú prevádzku
KOMPAKTNÝ VÝKON SPOTREBUJE MODERNÝ DIZAJN
Optimalizovaný výkon sa stretáva s moderným čiernym dizajnom a tichým chodom. Jednovežový chladič CPU so štyrmi presadenými tepelnými trubicami umožňuje rýchly prenos tepla do chladiča, kde ho možno efektívne odvádzať pomocou 120 mm ventilátora.
TERMÁLNA PASTA s MAXIMÁLNYM VÝKONOM
VENTILÁTOR OPTIMALIZOVANÝ PRE TEPLIDLA
VYLEPŠENÁ INŠTALÁCIA A NEOBMEDZENÁ VOĽBA RAM
PRE NEPRIAZNIVÚ PREVÁDZKU
KVALITA, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPÁHNUŤ
Všeobecné dáta
Kompatibilita
Zásuvka AMD: AM4
*Ak máte problémy s montážou AM4, zastavte sa a navštívte naše FAQ.
Vôľa barana: neobmedzená
Prevádzková teplota okolia: 0 - 40 °C
Chladič
Tepelné potrubia: 4
Materiál rebier: hliník
Počet plutiev: 54
Hrúbka lamely: 0,4 mm
Tepelná pasta: MX-5 (0,8 g)
Ventilátor
Veľkosť ventilátora: 120
Otáčky ventilátora: 200 - 1800 ot./min
Ložisko ventilátora: Dvojité guľôčkové ložisko
Hladina hluku: 0,35 Sone
Prúd: 0,12 A
Konektor: 4-pinový
Veľkosť a hmotnosť
Dĺžka: 91 mm
Šírka: 133 mm
Výška: 158,5 mm
Hmotnosť: 734 g
Balenie
Šírka: 144 mm
Výška: 168 mm
Dĺžka: 113 mm