ARCTIC Thermal Pad 120x20mm t: 0.5mm - pack of 2 ACTPD00012A
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Arctic Cooling
Kód:
ACTPD00012A
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 26.11.2020
rychle vybavenie 2ks tovaru
SADA 2KS!
Efektívna tepelná vodivosť.
Vyplňovanie medzier.
Ľahko sa nanáša.
Inštalácia chladiacej podložky je veľmi jednoduchá aj pre začiatočníkov.
Bezpečná manipulácia.
Podložka neobsahuje žiadne kovové častice.
Rozmery: 120x20 mm
Hrúbka: 0,5 mm alebo 1,0 mm alebo 1,5 mm (podľa modelu)
Tepelná vodivosť: 6,0 W / mK
Tvrdosť: 25 Shore 00
Špecifická hmotnosť: 3,2 g / cm3
Farba: Modrá
Teplota: -40 - 200 °C
Odpor: 1 x 1012 Ohm-cm
Napätie: 12 kV / mm
Pevnosť v ťahu: 2,5 Kgf / cm2
Predĺženie: 45%
Dielektrická konštanta
14,1816? pri 60 Hz