hotline

0917 353 303 Od 8:00 - 17:00 Po-Pia

icon 0 Košík

Prečo si vybrať repasovaný počítač?

Výber repasovaného notebooku, či počítača môže byť skvelou alternatívou k novým alebo použitým zariadeniam, avšak pred samotným nákupom je dôležité si stanoviť jasné požiadavky a účel, pre ktoré zariadenie potrebujete.

Zvážte, na čo ho budete primárne používať, a podľa toho určte požadované funkcie a špecifikácie. Preto sme si pre vás pripravili 5 bodov prečo by ste mali uvažovať aj nad repasovanými zariadeniami ak sa chystáte na nákup nového počítača.

1. Vynikajúca cena

Repasované počítače ponúkajú podstatnú úsporu v porovnaní s novými zariadeniami. S cenovou škálou, ktorá je často oveľa nižšia, môžete získať spoľahlivý a funkčný počítač za zlomok ceny nového modelu. Ceny sa pohybujú už od 79€ až po tie najlepšie zariadenia za stále veľmi atraktívnu cenovku okolo 300€.

1. Spoľahlivosť a kvalita

Repasované počítače sú starostlivo preverené a opravené, aby dosiahli určité štandardy kvality a spoľahlivosti. Tento proces zabezpečuje, že zariadenie je funkčné a pripravené na dlhodobé použitie.

1. Aktualizácie a úpravy

Predajcovia repasovaných počítačov ako aj PcSpital často vykonávajú potrebné aktualizácie a úpravy, aby zabezpečili, že zariadenie je kompatibilné so súčasným softvérom a operačnými systémami. To znamená, že aj staršie modely môžu byť upravené tak, aby zodpovedali aktuálnym požiadavkám a štandardom.

1. Záruka a servisná podpora

Ako predajca repasovaných počítačov ponúkame určitú formu záruky a servisnej podpory. To poskytuje istotu, že v prípade akýchkoľvek problémov budete mať možnosť požiadať o opravu alebo náhradu zariadenia bez ďalších nákladov. Na všetky repasované zariadenia ponúkame 2-ročnú záruku.

1. Udržateľnosť a ochrana životného prostredia

Nákup repasovaného počítača prispieva k zníženiu množstva elektronického odpadu a podporuje udržateľnejšie spotrebiteľské správanie. Tým, že dávate starým zariadeniam nový život, prispievate k ochrane životného prostredia a udržiavate ich dlhšie funkčné.

Pri výbere repasovaného notebooku je tiež kľúčové rozlišovať medzi termínmi "repasovaný" a "použitý". Zatiaľ čo použitý notebook môže pochádzať od súkromného predajcu a môže chýbať dôkladná kontrola a samozrejme záruka, repasovaný notebook je ponúkaný prostredníctvom špecializovaných obchodov s výpočtovou technikou, ktoré zabezpečujú, že zariadenie prešlo dôkladnou revíziou a opravami, aby splnilo určité štandardy kvality a spoľahlivosti.

V neposlednom rade je dôležité zvážiť aj servisnú podporu, ktorú poskytuje obchod, kde ste repasovaný notebook zakúpili. V prípade problémov s hardvérom alebo softvérom je dôležité mať k dispozícii spoľahlivého technika, ktorý vám pomôže s riešením problémov a zabezpečí, že váš notebook bude vždy v optimálnom stave. U nás nájdete nie len predaj ale aj rýchly a spoľahlivý servis.

Pri výbere repasovaného stolného počítača či notebooku sa už nemusíte trápiť s výberom. Nie každý je odborníkom na výpočtovú technológiu. Ak sa chcete poradiť, môžete nás navštíviť v kamennej predajni na Volgogradskej 9 Pcspital. Poradíme, vyberieme najvhodnejšie zariadenie, objednáme a nachystáme ho pre okamžité užívanie.

Prijať nevyhnutné