hotline

0917 353 303 Od 8:00 - 17:00 Po-Pia

icon 0 Košík

Predaj Garmin v kamennej predajni v Prešove

Hľadáte najlepšie športového partnera s obrovským množstvom športových aktivít v jednom kompaktnom balení?

Garmin športové hodinky sú pre vás ako stvorené. Ako si však vybrať ten správny model?

Nechajte si poradiť v kamennej predajni v Prešove v PcSpital na Volgogradskej 9. U nás nájdete obrovské množstvo modelov skladom, odborné poradenstvo ako aj najlepšie ceny na trhu.

Medzi najobľúbenejšie modely športových hodiniek jednoznačne patria Garmin Instinct 2, ktoré sú vysoko odolné a dokonca spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810.

Z drahších modelov je určite najobľúbenejší model Garmin Fenix 6X, ktoré majú farebný display s vysokým rozlíšením o veľkosti 1,4". Disponujú obrovským množstvom športových aktivít ako napríklad intervalový tréning, krokomer, rýchlosť, tempo, tepová frekvencia, tepové zóny, úroveň regenerácie tela a podobne.

Pre dámy je tu potom obľúbený a štýlový model Garmin Venu SQ 2, ktorý vyniká športovo-elegantným dizajnom a vo verzii music disponuje zabudovanou pamäťou pre počúvanie hudby pri športe aj bez pripojenia na internet či spárovania s mobilom, respektíve bez nutnosti nosenia mobilu pri športovej aktivite.

Okrem športových hodiniek máme v ponuke aj cyklopočítače a to najobľúbenejšie modely Garmin Edge 530 a Garmin Edge 130 Plus. Vynikajúci pomocník na dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať používateľa k lepším výkonom.

Všetky tieto a ešte mnoho ďalších modelov nájdete u nás na predajni v Prešove. Tak isto si ich pohodlne môžete objednať na našom e-shope www.pcspital.sk

Prijať nevyhnutné