FSP MEGA GM / 1000W / ATX 3.1 / 80PLUS Gold / Modular / Retail PPA10A4501
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
FSP MEGA GM 1000W Vlastnosti *ATX 3.1 a PCIe 12V-2x6 *účinnosť >90% pri typickej záťaži *certifikácia 80 PLUS® Gold 230V EU *105°C japonský… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
PPA10A4501
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 01.04.2018
FSP MEGA GM 1000W
Vlastnosti
*ATX 3.1 a PCIe 12V-2x6
*účinnosť >90% pri typickej záťaži
*certifikácia 80 PLUS® Gold 230V EU
*105°C japonský veľkokapacitný kondenzátor
*kompletná ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP, SIP, NLP
Technické parametre
Model: MEGA-1000GM
Výkon: 1000W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: 135mm fluidné dynamické ložisko
Rozmery: 150×150×86mm
Účinnosť: 90%
Vstupné napätie: 100-240V ac
Vstupný prúd: 12-6A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
*1x MB 20+4 pin (600±10mm)
*2x CPU 4+4 pin (700±10mm)
*1x PCIe 12V-2x6 (700±10mm)
*3x PCIe 6+2 pin (650±10mm)
*2x SATA (500+155+155+155±10mm)
*1x Molex (500+155+155+155±10mm)
*1x SATA/Molex (500+155+155+155±10mm)
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníFSP MEGA GM
Zero RPM Mode120120 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 16pin 12VHPWR (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)3
PCI-Express celkom4
BalenieRetailRetail (s krabicí)
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150×150×86
Výkon napájacieho zdroja (W)1000
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor napájania CPU (pin)2x 4+4pin
Formát zdrojaATX 3.1
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž1Áno
Ventilátor zdroja (mm)135
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)2