GIGABYTE RTX 5080 / Gaming / 16GB / GDDR7 GV-N5080GAMING-16GD
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING 16G Grafické jadro: GeForce RTX 5080 CUDA cores: 10752 Štandard zbernice: PCI-E 5.0 Takt jadra: 2617MHz OpenGL: OpenGL 4.6… Čítať viac …
Značka:
Gigabyte
Kód:
GV-N5080GAMING-16GD
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 04.05.2026
GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING 16G
Grafické jadro: GeForce RTX 5080
CUDA cores: 10752
Štandard zbernice: PCI-E 5.0
Takt jadra: 2617MHz
OpenGL: OpenGL 4.6
DirectX: DirectX 12 API
Video pamäť: 16GB GDDR7
Rýchlosť pamäte: 30Gbps
Rozhranie pamäte: 256 bit
Maximálne digitálne rozlíšenie: 7680x4320
Viacnásobné zobrazenie: 4
Porty:
*DisplayPort 2.1b * 3
*HDMI 2.1b * 1
Odporúčané PSU: 850W
Napájací konektor: 16 Pin * 1
Rozmery: 340 x 70 x 140mm
Príslušenstvo:
*VGA Manual
*Warranty Notice
*1x 12V-2x6 až 3x PCIe 8pin adaptér