GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF / OC / 16GB / GDDR7 GV-N5080WF3OC-16GD
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Gigabyte
Kód:
GV-N5080WF3OC-16GD
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 21.06.2024
Po objednaní rýchle vybavenie objednávky, možnosť osobného odberu v kamennej predajni.
GIGABYTE GeForce RTX™ 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
* architektúra NVIDIA Blackwell a DLSS 4
* chladiaci systém WINDFORCE (s ventilátorom Hawk)
* duálny BIOS
* zosilnená konštrukcia
* NVIDIA SFF
Grafické jadro: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080
Štandard zbernice: PCI Express 5.0
Takt jadra: 2670MHz (Reference card: 2617MHz)
OpenGL®: 4.6
DirectX: 12 API
Video pamäť: 16GB GDDR7
Rýchlosť pamäte: 30Gb/s
Rozhranie pamäte: 256 bitov
Maximálne digitálne rozlíšenie: 7680x4320
Viacnásobné zobrazenie: 4
Porty:
* 3x DisplayPort 2.1b
* 1x HDMI 2.1b
Odporúčané PSU: 850W
Napájací konektor: 1x 16 pin
Rozmery: 304x126x50mm
Príslušenstvo:
* sprievodca
* 1x 12V-2x6 na 3x PCIe 8pinový adaptér
* univerzálny držiak VGA
* návod k držiaku VGA
Odkaz na stránku výrobcu: https://www.gigabyte.com/sk/Graphics-Card/GV-N5080WF3OC-16GD#kf
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Max. frekvence jádra (GHz)2,67
Základní frekvence jádra (GHz)2,617
Podsvícení RGB0Nie
Veľkosť pamäte VGA (GB)1600016 GB
HDMI (počet)11 ks
Počet portů D-SUB0
Počet portů DVI0
Počet portů Display port (DP)3
Počet portů mini HDMI0
Počet portů mini DP0
Počet portů USB Type-C0
Výrobca GPUNVIDIA
Modelové označení výrobceGIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF
Modelový rad GPUGeForce RTX 5080
Šírka pamäťovej zbernice256256-bit
Provedení grafikyInterné
Rozhranie140PCI Express 5.x
Externé napájanie1 x 16-pin
Odporúčaný výkon zdroja (W)850850W