GIGABYTE zdroj 850W 80PLUS Gold Modular GP-P850GM
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: P850GM Typ: Intel Form Factor ATX 12V v2.31 PFC: Active PFC Výkon: 850W Typ ventilátora: 120mm Hydraulic Bearing fan 80 PLUS: Gold Konektory: *1x MB… Čítať viac …
Značka:
Gigabyte
Kód:
GP-P850GM
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 19.04.2020
Model: P850GM
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v2.31
PFC: Active PFC
Výkon: 850W
Typ ventilátora: 120mm Hydraulic Bearing fan
80 PLUS: Gold
Konektory:
*1x MB 20+4 Pin
*2x CPU 4+4 Pin
*4x PCI-e 6+2 Pin
*8x SATA
*3x 4Pin Peripheral
*1x 4Pin Floopy
Rozmery: 150x140x86 mm
Viac na webe výrobcu: https://www.gigabyte.com/Power-Supply/P850GM#kf
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Zero RPM Mode6060 měsíců
Molex 4pin (počet)3
PCI-E 8/6+2 (počet)4
PCI-Express celkom4
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150x140x86
Výkon zdroje (W)850
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)4+4pin
Formát zdrojaFullATX
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž1Áno
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)8