FSP VITA BD / 850W / ATX 3.1 / 80PLUS Bronzia 230V / Retail PPA8504501
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
FSP VITA BD 850W Vlastnosti * účinnosť >88% pri typickej záťaži * certifikácia 80 PLUS® 230V EU Bronze * kompletná ochrana: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
PPA8504501
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 06.09.2021
FSP VITA BD 850W
Vlastnosti
* účinnosť >88% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® 230V EU Bronze
* kompletná ochrana: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO
Technické parametre
Model: VITA-850BD
Výkon: 850W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: objímkové ložisko, 120mm
Rozmery: 140×150×86mm
Účinnosť: 88%
Vstupné napätie: 200-240V AC
Vstupný prúd: 6A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 24 pin
* 1x CPU 8 pin + 1x CPU 4+4 pin
* 4x PCIe 6+2 pin
* 1x PCIe 12V-2x6
* 4x SATA
* 2x Molex + 2x SATA
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníFSP VITA BD
Zero RPM Mode6060 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 16pin 12VHPWR (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)4
PCI-Express celkom5
BalenieNeuvedeno
Výkon zdroje (W)850
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
FarbaČerná
Konektor Floppy 4 pin0
Konektor napájania CPU (pin)8pin a 4+4pin
Formát zdrojaATX 3.1
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)24
SATA 15pin (počet)6
Účinnosť zdroja11580PLUS Bronze 230V