FSP ADVAN GM / 850W / ATX 3.1 / 80PLUS Gold / Modular / Retail PPA8504800
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
FSP ADVAN GM 850W Vlastnosti * ATX 3.1 & PCIe Gen 5.1 * účinnosť >90% pri typickej záťaži * certifikácia 80 PLUS® Gold * spínač ECO pre tichú prevádzku s… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
PPA8504800
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 16.09.2018
Objednávku ktorú som vytvoril som mal hneď na druhý deň doma.
FSP ADVAN GM 850W
Vlastnosti
* ATX 3.1 & PCIe Gen 5.1
* účinnosť >90% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® Gold
* spínač ECO pre tichú prevádzku s nulovými otáčkami
* 105 ° C japonský veľkokapacitný kondenzátor
* 120mm ventilátor s hydraulickým ložiskom
* kompletná ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametre
Model: ADVAN-850GM
Výkon: 850W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: HYB 120mm
Rozmery: 140×150×86mm
Účinnosť: 90%
Vstupné napätie: 100-240V AC
Vstupný prúd: 5,5A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 20+4 pin
* 2x CPU 4+4 pin
* 1x PCIe 12V-2x6
* 4x PCIe 6+2 pin
* 8x SATA
* 4x Molex (peripheral)
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníFSP ADVAN GM
Zero RPM Mode120120 měsíců
Molex 4pin (počet)4
PCI-E 16pin 12VHPWR (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)4
PCI-Express celkom5
Barva zdrojeČerná
BalenieRetailRetail (s krabicí)
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150x140x86
Výkon zdroje (W)850
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor napájania CPU (pin)2x 4+4pin
Formát zdrojaATX 3.1
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž1Áno
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)8