FSP DAGGER PRO / 850W / SFX / 80PLUS Gold / Modular / Retail PPA8503900
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
FSP DAGGER PRE ATX3.0 (PCIe5.0) 850W DAGGER PRO ATX3.0 je kompatibilný s väčšinou malých počítačov Mini-ITX a Micro ATX. Je ideálny pre domáce počítačové… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
PPA8503900
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 15.03.2018
Bez problémov všetko nemôžem vytknúť nič odporúčam spokojnosť na 100%
FSP DAGGER PRE ATX3.0 (PCIe5.0) 850W
Vlastnosti
* ATX 3.0 & PCIe Gen 5.0
* účinnosť >90% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® Gold
* japonské elektrolytické kondenzátory
* tichý ventilátor s guličkovým ložiskom 92 mm s dlhou životnosťou
* kompletná ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Technické parametre
Model: SDA2-850, Gen5
Výkon: 850W
Formát: SFX
PFC: aktívny
Typ ventilátora: 92mm s guličkovým ložiskom
Rozmery: 125×100×63,5mm
Účinnosť: 90%
Vstupné napätie: 100-240V AC
Vstupný prúd: 12-6A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1× MB 20+4 pin
* 2× CPU 4+4 pin
* 1× 12VHPWR (PCIe 12+4 pin)
* 4× PCIe 6+2 pin
* 4× SATA
* 2× Molex + 2x SATA
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníFSP DAGGER PRO
Zero RPM Mode8484 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 16pin 12VHPWR (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)4
PCI-Express celkom5
Barva zdrojeČerná
BalenieRetailRetail (s krabicí)
Rozmery zdroja (šxvxh mm)100×125×63,5
Výkon zdroje (W)850
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor napájania CPU (pin)2x 4+4pin
Formát zdrojaSFX
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž1Áno
Ventilátor zdroja (mm)92
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)6