FSP VITA GD / 750W / ATX 3.1 / 80PLUS Gold / Retail PPA7508205
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
FSP VITA GD 750W Vlastnosti * ATX 3.1 & PCIe Gen 5.1 * účinnosť >90% pri typickej záťaži * certifikácia 80 PLUS® Gold * tichý 120mm HYB ventilátor s dlhou… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
PPA7508205
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 18.12.2024
Rychle a k mojej uplnej spokojnosti
FSP VITA GD 750W
Vlastnosti
* ATX 3.1 & PCIe Gen 5.1
* účinnosť >90% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® Gold
* tichý 120mm HYB ventilátor s dlhou životnosťou
* kompletná ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametre
Model: VITA-750GD
Výkon: 750W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: HYB 120mm
Rozmery: 140×150×86mm
Účinnosť: 90%
Vstupné napätie: 100-240V AC
Vstupný prúd: 9,5-4A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 24 pin
* 1x CPU 8 pin + 1x CPU 4+4 pin
* 1x PCIe 12V-2x6
* 2x PCIe 6+2 pin
* 4x SATA
* 2x Molex + 2x SATA
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníFSP VITA GD
Zero RPM Mode6060 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 16pin 12VHPWR (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)2
PCI-Express celkom3
Barva zdrojeČerná
BalenieRetailRetail (s krabicí)
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150x140x86
Výkon zdroje (W)750
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor napájania CPU (pin)8pin a 4+4pin
Formát zdrojaATX 3.1
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)24
SATA 15pin (počet)6