GIGABYTE AORUS ELITE P1000W ICE / 1000W / ATX 3.1 / 80PLUS Platinum / Modular / Retail GP-AE1000PM PG5 ICE
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Gigabyte
Kód:
GP-AE1000PM PG5 ICE
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 18.07.2023
Rýchle a bezproblémové vybavenie.
GIGABYTE AORUS ELITE P1000W 80+ Platinum Modular PCIe 5.1 ICE
* vysoko kvalitné japonské kondenzátory
* ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
* pripravené pre ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
* vysoko kvalitný natívny 16pinový kábel podporuje výkon 600W
* certifikácia 80 PLUS Platinum
* plne modulárny dizajn
* kompaktné prevedenie
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.1
PFC: aktívny
Výkon: 1000W
Typ ventilátora: 120mm ventilátor s fluidným dynamickým ložiskom (FDB)
Účinnosť: 92% pri priemernej záťaži
Vstupný prúd: 15-6,5A
Vstupné napätie: 100-240V AC (plný rozsah)
Vstupná frekvencia: 60-50Hz
Konektory:
* 1x ATX/MB 20+4 pin: 650 mm*1
* 2x CPU/EPS 4+4 pin: 700 mm*2
* 1x PCI-e 16 pin: 700 mm*1
* 6x PCI-e 6+2 pin: 650 mm+150 mm*2, 750 mm*2
* 8x SATA: 600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm * 2
* 4x 4 pin peripheral: 500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm * 1
Rozmery: 150x140x86mm