FSP HYPER 80+ PRO / 450W / ATX 3.0 / 80PLUS Bronzia 230V / Bulk 9PA450A404
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
FSP HYPER 80+ PRE 450W 80PLUS BRONZE 230V EÚ, bulk Vlastnosti * spĺňa ATX12V V3.0 &EPS12V V2.92 * aktívny PFC ≥0,9 * certifikácia 80 Plus® BRONZE 230V EU *… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
9PA450A404
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 10.12.2025
rychle vybavenie ochota a najlepsia cena na webe,vlastne parkovanie
FSP HYPER 80+ PRE 450W 80PLUS BRONZE 230V EÚ, bulk
Vlastnosti
* spĺňa ATX12V V3.0 &EPS12V V2.92
* aktívny PFC ≥0,9
* certifikácia 80 Plus® BRONZE 230V EU
* doba oneskorenia >17ms pri zaťažení 80%
* kondenzátory 450V, 105 ° C pre dlhú životnosť produktu
* +12V prevedenie s jednou konzolou
* 120mm tichý ventilátor
* inteligentná regulácia otáčok chladiča
* konštrukcia modulu +5V & 3,3V DC na DC
* čierne okrúhle káble
* kompletná ochrana: OCP/OVP/OPP/SCP
* napájací sieťový kábel je súčasťou
Technické parametre
Model: H3-450
Výkon: 450W
Formát: ATX
PFC: aktívny
Typ ventilátora: 120mm
Rozmery: 150x140x86mm
Hmotnosť: 1,238kg
Účinnosť: ≥85% pri typickej záťaži
Vstupné napätie: 200-240V
Vstupný prúd: 3A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x ATX 24 pin
* 1x CPU 4+4 pin
* 2x PCI-E 6+2 pin
* 5x SATA
* 2x Molex
Odkaz na stránky výrobcu a informácie o produkte: https://www.fsplifestyle.com/sk cz
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníFSP HYPER 80+ PRO
Zero RPM Mode3636 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 8/6+2 (počet)2
PCI-Express celkom2
Barva zdrojeČerná
BalenieBulk
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150x140x86
Výkon zdroje (W)450
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)4+4pin
Formát zdrojaATX 3.0
Napájanie na vstupe (V)220/230V
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)24
SATA 15pin (počet)5
Účinnosť zdroja11580PLUS Bronze 230V