FSP TWINS PRO / 500W / ATX / 80PLUS Gold / Retail PPA5008601
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Fortron
Kód:
PPA5008601
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 09.10.2024
Rýchle vybavenie. Spokojnosť.
* Redundantné veľkosť ATX PS2
* Účinnosť> 90% pri typickom zaťažení
* Tichý a dlhotrvajúci 40mm ventilátor s guličkovými ložiskami
* Ploché káble
* Výkonný dizajn s jednou koľajnicou + 12V
* Japonské elektrolytické kondenzátory
* Pripravené pre najnovšie procesory Intel
* Plná ochrana OCP, OVP, SCP, OPP, OTP, FFP, UVP
* Certifikát Gold 80 PLUS®
Špecifikácia
* Model: Twins Pre 500W
* Formát: PS2 ATX Redundant
* Ventilátor: 40 mm
* Rozmery: 190 x 150 x 86 mm
* Účinnosť: 90%
* Vstupné napätie: 100 ~ 240 Vac
* Vstupný prúd: 8-4 A
* Frekvencia: 50 ~ 60 Hz
* PFC: Aktívne PFC
* Poskytovaná energie: 500 W
* Ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP, FFP, UVP
Konektory
* 1 x ATX 24 Pin
* 2 x CPU 4 + 4 Pin
* 4 x PCI-E 6 + 2 Pin
* 6 x SATA
* 2 x Molex
* 1 x Floppy
* 1 x USB 8 Pin
Viac na stránkach výrobcu: https://www.fsplifestyle.com/en/product/TwinsPRO500W.html
Bližšie informácie nájdete aj v datasheete (záložka Odkazy )
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Zero RPM Mode6060 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 8/6+2 (počet)4
PCI-Express celkom4
Rozmery zdroja (šxvxh mm)190 x 150 x 86 mm
Výkon zdroje (W)500
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)2x 4+4pin
Formát zdrojaFullATX
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania0Nie
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)40
Napájanie MB (pin)24
SATA 15pin (počet)6