FSP ATX Flex GURU PRO 500 / 500W / Flex / 80PLUS Gold / Retail PPA5008401
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Fortron
Kód:
PPA5008401
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 22.01.2020
Technická špecifikácia:
* Súlad s najnovšou verziou Flex ATX V1.22
* Účinnosť ≥ 90 % pri typickom zaťažení
* Certifikácia 80 PLUS Gold
* Inteligentné riadenie otáčok ventilátora
* Tichý a dlhodobo fungujúci 40mm ventilátor s dvojitým guličkovým ložiskom
* Čierne okrúhle káble pre potreby nadšencov
* Výkonné prevedenie s jednou +12V lištou
* Hlavné japonské elektrolytické kondenzátory
* Pripravený na najnovšie procesory Intel
* Plná ochrana OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Technické parametre
*Model: FSP500-50FDB
*Formát: FLEX ATX
*PFC: Aktívne PFC
*Ventilátor: 40mm
*Rozmery: 150 x 40,5 x 81,5 mm
*Účinnosť: 90%
*Výkon: 500W
*Zabezpečenie: OCP,OVP, SCP,OPP,OTP
*Napájanie na vstupe: Full Range /100-240V/
Konektory:
* 1x 20+4 pin do MB
* 2x 8 pin/4+4 pin
* 2x 6+2 pin
* 4x SATA
* 2x MOLEX
* 1x FLOPPY
Odkaz na stránky výrobcu a ďalšie informácie o produkte: https://www.fsplifestyle.com/en/product/Flexguru500W.html
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Zero RPM Mode6060 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 8/6+2 (počet)2
PCI-Express celkom2
Rozmery zdroja (šxvxh mm)40,5 x 81,5 x 150 mm
Výkon zdroje (W)500
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)2x 4+4pin
Formát zdrojaFlex
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania0Nie
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)40
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)4