Model: Gigabyte UD1300GM PG5 Formát zdroja: ATX 12V v3.0 Výkon zdroja: 1300 W Konektory: *1x ATX/MB 20+4 Pin *2x CPU/EPS 4+4 Pin *1x PCIe 16 Pin *8x… Čítať viac …
Celý proces prebehol rýchlo, profesionálne a bez akýchkoľvek komplikácií. Určite odporúčam.
| Parameter | Hodnota | Jednotka | Popis |
|---|---|---|---|
| Modelové označení | Gigabyte UD1300GM | ||
| Zero RPM Mode | 120 | 120 měsíců | |
| PCI-E 16pin 12VHPWR (počet) | 1 | ||
| PCI-E 8/6+2 (počet) | 8 | ||
| PCI-Express celkom | 9 | ||
| Barva zdroje | Černá | ||
| Balenie | Neuvedeno | ||
| Výkon zdroje (W) | 1300 | ||
| PFC filter zdroje | 20 | Aktivní PFC | |
| Konektor Floppy 4 pin | 2 | ||
| Konektor napájania CPU (pin) | 2x 4+4pin | ||
| Formát zdroja | ATX | ||
| Vypínač napájania | 1 | Áno | |
| Modulárna kabeláž | 1 | Áno | |
| Ventilátor zdroja (mm) | 140 | ||
| Napájanie MB (pin) | 20+4 | ||
| SATA 15pin (počet) | 12 | ||