Gigabyte UD1300GM / 1300W / ATX 3.0 / 80PLUS Gold / Modular GP-UD1300GM PG5
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Gigabyte UD1300GM PG5 Formát zdroja: ATX 12V v3.0 Výkon zdroja: 1300 W Konektory: *1x ATX/MB 20+4 Pin *2x CPU/EPS 4+4 Pin *1x PCIe 16 Pin *8x… Čítať viac …
Značka:
Gigabyte
Kód:
GP-UD1300GM PG5
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 04.09.2018
Komunikacia super, ustretovy naozaj môžem len odporuciť...
Model: Gigabyte UD1300GM PG5
Formát zdroja: ATX 12V v3.0
Výkon zdroja: 1300 W
Konektory:
*1x ATX/MB 20+4 Pin
*2x CPU/EPS 4+4 Pin
*1x PCIe 16 Pin
*8x PCIe 6+2 Pin
*12x SATA
*2x 6+4-Pin floppy
Typ ventilátora: 140mm Hydraulic Bearing(HYB)
PFC: Active PFC
Vypínač napätia: Áno
Certifikácia 80PLUS: Gold
Modulárna kabeláž: Áno
Rozmery: 150 x 160 x 86 mm
Záruka: 10 rokov
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníGigabyte UD1300GM
Zero RPM Mode120120 měsíců
PCI-E 16pin 12VHPWR (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)8
PCI-Express celkom9
Barva zdrojeČerná
BalenieNeuvedeno
Výkon zdroje (W)1300
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin2
Konektor napájania CPU (pin)2x 4+4pin
Formát zdrojaATX
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž1Áno
Ventilátor zdroja (mm)140
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)12