Patriot / DDR4 / 32GB / 3200MHz / CL22 / 2x16GB PSD432G3200K
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 32GB, (2 x 16GB) 3200MHz UDIMM Dual Kit Typ pamäte: DDR4 SDRAM Kapacita pamäte: 32 GB (2x 16GB) … Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD432G3200K
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 01.07.2024
Veľmi ochotný a ústretový personál. Objednávala som prvý krát a bola som milo prekvapená.
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 32GB, (2 x 16GB) 3200MHz UDIMM Dual Kit
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 32 GB (2x 16GB)
Frekvencia pamäti: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 133 x 31 mm