FSP SP500-AD / 450W / ATX / Bulk 9PA450AF00
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Tento napájací zdroj formátu ATX má výkon 450 W a napája systémy vybavené najnovšími procesormi strednej triedy a vysokorýchlostnými pevnými diskami.… Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
9PA450AF00
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 27.05.2022
- super komunikácia,
- rýchla dodávka tovaru,
- všetko skvelé, odporúčam
Tento napájací zdroj formátu ATX má výkon 450 W a napája systémy vybavené najnovšími procesormi strednej triedy a vysokorýchlostnými pevnými diskami. Ekologický dizajn umožňuje radu SP-AD dosiahnuť až 85% účinnosť pri 50% záťaži. SP-AD je navrhnutý s ohľadom na moderné systémy a ponúka štyri konektory pre zariadenie SATA a dva 4pin 12V konektory pre CPU. SP-AD tiež zahŕňa úplnú ochranu (OVP, OPP, SCP, OCP, OTP) pre váš počítač.
Technická špecifikácia:
* Vysoká účinnosť (85% pri 50% zaťažení)
* Aktívny PFC filter
* Vyhovuje štandardu ATX 12V v2.52 a EPS 12V v2.92
* Hlučnosť <25 dB pri typickej záťaži
* Spĺňa požiadavky Energy Star 6.0 a direktívy ErP 2013 (spotreba v stand-by režime < 0,5W)
* Vyhovuje najnovšiemu bezpečnostnému predpisu EN 62368
* Vyhovuje normám CB, CE
Technické parametre
*Model: SP500-AD
*Formát: ATX
*PFC: Aktívne PFC
*Ventilátor: 120 mm
*Rozmery: 150 x 86 x 140 mm
*Účinnosť: 85 % pri 50% zaťažení
*Výkon: 450 W
*Zabezpečenie: OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
*Napájanie na vstupe: 180~265V
*Hold-up čas (80%): min. 16 ms
*Prevádzková teplota okolia: 0 ~ 40 °C
*MTBF: 100 000 hodín pri plnom zaťažení
Konektory:
* 1x 24 pin do MB
* 2x 4 pin 12 V (P4)
* 1x PCI-E 6+2 pin + 1 x PCI-E 6 pin
* 4x SATA
* 2x Molex 4 pin
* 1x Floppy
Podrobnú špecifikáciu nájdete na stiahnutie v záložke download.
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Modelové označeníSP500-AD
Zero RPM Mode2424 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-E 6pin (počet)1
PCI-E 8/6+2 (počet)1
PCI-Express celkom2
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150 x 86 x 140
Výkon zdroje (W)450
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)4+4pin
Max. hluk (dB)4636 - 46 dB
Formát zdrojaATX
Napájanie na vstupe (V)180~265V
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)24
SATA 15pin (počet)4