FSP Flex FSP250-50FEB / 250W / Flex / Bulk 9PA250FK08
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Táto jednotka Flex ATX má skutočný výkon 250 W. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálny pre aplikácie Mini-ITX, a to aj v priemyselnom prostredí. Vlastnosti … Čítať viac …
Značka:
Fortron
Kód:
9PA250FK08
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 14.02.2018
Táto jednotka Flex ATX má skutočný výkon 250 W. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálny pre aplikácie Mini-ITX, a to aj v priemyselnom prostredí.
Vlastnosti
* Zdroj určený pre PC
* Zdroj formátu Flex ATX 12V
* Skutočných 250 W
* 40 mm vstavaný ventilátor s guličkovým ložiskom
* Vyhovuje novej bezpečnostnej norme EN 62368
* Low noise
* Typická účinnosť> 85%
* Full range (90 - 264 Vac)
* Spotreba v stand-by režime <0,5W
* Celkový výstup na + 3.3V, + 5V max 80W
* Celkový výstup na + 3.3V, + 5V a + 12V max. 250W
Technické parametre
* Model: FSP250-50FEB
* Formát: Flex ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 40mm, guličkové ložisko
* Rozmery: 81,5 x 40,5 x 150 mm
* Výkon: 250W
* Bezpečnostné normy: CB, CE, TUV, cUL, FCC
Konektory:
* 1x 20 + 4 PIN konektor pre napájanie MB
* 1x P4 (12V) konektor
* 2x PATA (Molex)
* 3x SATA
* 1x FDD
Viac informácií, kompletnú špecifikáciu a nákres zdroje nájdete v sekcii "Odkazy".
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Zero RPM Mode2424 měsíců
Molex 4pin (počet)2
PCI-Express celkom0
Rozmery zdroja (šxvxh mm)81,5 x 40,5 x 150
Výkon zdroje (W)250
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)4pin
Pasivně chlazený zdroj0Nie
Formát zdrojaFlex ATXFlex
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania0Nie
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)40
Napájanie MB (pin)20+4
SATA 15pin (počet)3