FSP FSP350-50EGN / 350W / ATX / 80PLUS Gold / Bulk 9PA350DJ01
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Fortron
Kód:
9PA350DJ01
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 20.07.2022
Vlastnosti
* Skutočných 350 W
* Certifikácia 80PLUS GOLD
* Vyhovuje direktíve EuP
* Pripravený pre Energy Star 6.1
* Kompatibilný s platformou Haswell
* Spĺňa požiadavky direktívy ErP 2013 (spotreba v stand-by režime <0,5W)
* Aktívny PFC filter
* Vypínač napájania
* 120 mm tichý ventilátor
* Full Range
* Funkcia low noise
* Vyhovuje normám UL, VDE, IEC, TUV, CE a ďalším
* Vyhovuje novej norme EN 62368
* MTBF 100.000 hodín pri 25 ° C
Technické parametre
* Model: FSP350-50EGN
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 120mm
* Rozmery: 150 x 140 x 86 mm
* Účinnosť: 90%
* Výkon: 350W
* Zabezpečenie: OCP, OVP, OPP, SCP, OTP
Konektory:
* 1x 24 pin MB
* 1x 4 + 4 CPU
* 1x 6 + 2 PCI-E
* 5x SATA
* 3x Molex
* 1x Floppy
ParameterHodnotaJednotkaPopis
Zero RPM Mode2424 měsíců
Molex 4pin (počet)3
PCI-E 8/6+2 (počet)1
PCI-Express celkom1
Rozmery zdroja (šxvxh mm)150 x 140 x 86
Výkon zdroje (W)350
PFC filter zdroje20Aktivní PFC
Konektor Floppy 4 pin1
Konektor napájania CPU (pin)4+4pin
Formát zdrojaFullATX
Napájanie na vstupe (V)Full Range
Vypínač napájania1Áno
Modulárna kabeláž0Nie
Ventilátor zdroja (mm)120
Napájanie MB (pin)24
SATA 15pin (počet)5