Patriot / SO-DIMM DDR4 / 16GB / 2666MHz / CL19 / 1x16GB PSD416G266681S
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Značka:
Patriot
Kód:
PSD416G266681S
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 28.02.2021
Za mňa určite odporúčam ďalším zákazníkom!
Model: PATRIOT Signature Line DDR4 SDRAM (PSD416G266681S)
Typ pamäte: DDR4 SDRAM SODIMM
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäti: 2666 MHz
Časovanie: CL 19
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm