Patriot / SO-DIMM DDR4 / 32GB / 2666MHz / CL19 / 1x32GB PSD432G26662S
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz SODIMM Single Typ pamäte: SO-DIMM DDR4 Kapacita pamäte: 32 GB Frekvencia pamäte: 2666 MHz… Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD432G26662S
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 24.12.2021
Nakup na tomto eshope odporucam
Model: Patriot Signature Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz SODIMM Single
Typ pamäte: SO-DIMM DDR4
Kapacita pamäte: 32 GB
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL19 (19-19-19-43)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm