Patriot / SO-DIMM DDR4 / 16GB / 3200MHz / CL22 / 1x16GB PSD416G320081S
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz SODIMM Single Typ pamäte: SO-DIMM DDR4 SDRAM Kapacita pamäte: 16 GB Frekvencia… Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD416G320081S
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 01.07.2024
Veľmi ochotný a ústretový personál. Objednávala som prvý krát a bola som milo prekvapená.
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz SODIMM Single
Typ pamäte: SO-DIMM DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäti: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm