Patriot / DDR4 / 16GB / 3200MHz / CL22 / 1x16GB PSD416G32002
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single Typ pamäte: DDR4 Kapacita pamäte: 16 GB Frekvencia pamäte: 3200 MHz Časovanie: CL22 … Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD416G32002
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 03.02.2025
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single
Typ pamäte: DDR4
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3,2 x 133 x 31 mm