Patriot / SO-DIMM DDR4 / 32GB / 3200MHz / CL22 / 1x32GB PSD432G32002S
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Series DDR4 SDRAM 32GB, (1 x 32GB) 3200MHz SODIMM Single Typ pamäte: SO-DIMM DDR4 SDRAM Kapacita pamäte: 32 GB Frekvencia… Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD432G32002S
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 16.12.2021
Model: Patriot Signature Series DDR4 SDRAM 32GB, (1 x 32GB) 3200MHz SODIMM Single
Typ pamäte: SO-DIMM DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 32 GB
Frekvencia pamäti: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm