Patriot / DDR4 / 16GB / 3200MHz / CL22 / 2x8GB PSD416G3200K
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 16GB, (2 x 8GB) 3200MHz UDIMM Kit Typ pamäte: DDR4 SDRAM Kapacita pamäte: 16 GB (2x 8GB) Frekvencia… Čítať viac …
Značka:
Patriot
Kód:
PSD416G3200K
Záruka:
24 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 04.10.2017
Vcelku som bola spokojná.
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 16GB, (2 x 8GB) 3200MHz UDIMM Kit
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 16 GB (2x 8GB)
Frekvencia pamäti: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 133 x 31 mm