Elio XP-58IIBT
(Počet hodnotení: 0)
Cena s DPH
Kompaktná a ľahko ovládateľná VRP tlačiareň Čítať viac …
Značka:
Elio
Záruka:
12 mesiacov
100% Heureka
Pridané: 19.04.2020
Tlačiareň elio XP-58IIBT VRP2
Elio VRP2 dirver pre tlač na 58mm je v cene.
VRP licencia je platná len pre jedno zariadenie (mobil, tablet).
elio POS tiskárna XP-58IILB USB+BLUETOOTH
Maximalizujte svoj obchod s POS tlačiarňou elio XP-58IIL. Vstavaný napájací zdroj, ľahké prenášanie a výrazné ušetrenie pracovného priestoru pokladníka, to sú najväčšie výhody POS tlačiarne elio XP-58IIL. Tlačí na pásku šírky 58mm, prepojenie cez USB alebo BLUETOOTH, bez strihača.
Obsah balenia :
  • mobilná tlačiareň elio XP-58IIBT VRP
  • licencia elio tlačiareň pre VRP ( platná pre 1 kód pokladne , KP )
  • kotúčik termopapierovej pásky
  • USB kábel
  • adaptér
Záruka 12 mesiacov
Tlač
Metóda tlače Priama termálna
Šírka tlače 48mm
Kapacita stĺpca 384 bodov/riadok
Rýchlosť tlače 90mm/s
Rozhranie  USB + Bluetooth
Šírka pásky 57.5±0.5mm×φ60mm
Riadkovanie 3.75mm(možnosť zmeniť pomocou príkazov)
Veľkosť znaku
ANK,Font A:1.5×3.0mm(12×24 dots)Font B:1.1×2.1mm(9×17 dots) základný/tradičný Chinese:3.0×3.0mm(24×24 dots)
Čiarové kódy
Čiarový kód UPC-A/UPC-E/JAN13(EAN13)/JAN8(EAN8)/CODE39/ITF/CODABAR/CODE93/CODE128
Napájanie
Napájanie vstup 240V
Rozmery
Celková hmotnosť 0.79kg
Rozmery 185×132×110mm(D×W×H)
Prevádzkové požiadavky
Prevádzkové prostredie 0~45℃, 10~80% RH
Skladovacie prostredie -10~60℃, 10~90% RH(bez kondenzácie)