BEM825BAL kuchynský mixér (2 misky) SAGE

KÓD: 41008985
Dostupnosť: Skladom

Skvelý pomocník do každej domácnosti. Žiadne úlohy už nebudú náročné, či recepty neuskutočniteľné. Namiesto toho vás čaká kuchynský robot s obrovským množstvom…

Cena s DPH
489,00 €
Cena bez DPH
407,50 €
Mn:

Skvelý pomocník do každej domácnosti. Žiadne úlohy už nebudú náročné, či recepty neuskutočniteľné. Namiesto toho vás čaká kuchynský robot s obrovským množstvom príslušenstva pre miesenie, šľahanie a mixovanie.

Už na prvý pohľad je Sage BEM825BAL univerzálny a štýlový robot s celokovovým spracovaním, ktoré pôsobí moderne a luxusne. Motor s vysokým výkonom 1200 W je zárukou dosiahnutia najlepších možných výsledkov. Trúfnete si na recepty ako nikdy doteraz.  S 12 rýchlosťami si regulujete otáčky presne podľa svojich predstáv. Ako bonus je kuchynský robot vybavený snímačom zaťaženia motora.

Uľahčite si život a popustite uzdu svojej fantázií. Vyskúšajte rôzne nové lahodné pokrmy s pomocou bohatého príslušenstva.

Veľká misa s objemom 4,7 l, ktorá je vyrobená z odolného materiálu. Merná stupnica vám prehľadne zobrazí množstvo ingrediencií počas prípravy. K dispozícií máte aj druhú nerezovú misu s objemom 3,8 l s praktickou rukoväťou. Nádoby si môžete aj osvetliť s pridaným LED osvetlením.

Príkon: 1200 W
Použité materiály: liata nerezová oceľ, zliatina ušľachtilých kovov
Rozmery (v × š ×h): 38 x 34 x 22 cm
Hmotnosť: 8 kg

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.