Philips Series 7000 MG9710/90

KÓD: MG9710/90
Dostupnosť: Skladom - na predajni

Unikátna súprava univerzálny zastrihávač + OneBlade

Cena s DPH
93,90 €
Cena bez DPH
78,25 €
Mn:

Dokonalý vzhľad kedykoľvek budete potrebovať. Jedinečná sada pre starostlivosť o fúzy, vlasy a chlpy na tele. V súprave Philips Series 7000 MG9710/90 získate 12 presných nadstavcov pre viacúčelový zastrihávač aj so šiestimi hrebeňmi. Váš perfektný účes si udržíte čo najdlhšie ako keby ste práve vyšli od barbera. Okrem vlasov si bez problémov poradí s chĺpkami v ušiach a v nose. Špeciálne samoostriace čepele sa počas chodu ostria navzájom. Výsledkom sú ostré čepieľky aj po troch rokoch používania. Unikátna je aj technológia dvojnásobného počtu čepieľok, ktorá zvýrazní ich presnosť.

Systém dvojitej ochrany a kĺzavého povlaku v kombinácií so zaoblenými špičkami prinesie pohodlné holenie aj ťažko dostupných miest. Ak máte citlivú pokožku rozhodne oceníte ostrie, ktoré je účinné v každom smere a vy sa tak vyhnete škriabaniu či inému podráždeniu pokožky z nedokonalého oholenia.

Lepšia variabilita nadstavcov v kompaktnom balení. Šesť hrebeňov odolných voči nárazom, z toho : dva hrebene na strnisko (1,2 mm), jeden hrebeň na fúzy (3 až 7 mm), dva hrebene na vlasy (9, 12 mm) a jeden hrebeň na telo OneBlade (3 mm).

Vďaka vode odolnej konštrukcii si môžete dopriať starostlivosť kdekoľvek. Táto súprava vám ponúka možnosť upraviť si účes a s OneBlade doladiť fúzy, či bradu.

Oba zastrihávače fungujú bezdrôtovo a sú ergonomicky tvarované aby perfektne sadli do ruky.

Majú výkonnú lítium-iónovú batériu. Multifunkčný zastrihávač môžete používať až 120 minút bez kábla po úplnom nabití (1 hodina). OneBlade po úplnom nabití (4 hodiny) zaručí dobu používania 60 minút.

  • Využitie tvár, telo
  • Vhodné na suché holenie, mokré holenie
  • Využitie Fúzy, Vlasy, Chĺpky v nose, Telo, Chrbát
  • Vlastnosti
  • Počet nadstavcov 12
  • Materiál čepelí Oceľ
  • Min. dĺžka strihu 1 mm
  • Max. dĺžka strihu 7 mm
  • Počet nastavení strihov 12

Funkcie:

Umývateľné nadstavce, Samoostriace čepele, Vodoodolný, na mokré použitie, Umývateľnosť, Digitálny displej, Rýchle nabitie, Indikátor nabíjania LED, Vodotesný, Vymeniteľné nadstavce, Nastavenie dĺžky, Ergonomická protišmyková rukoväť, Odnímateľné a umývateľné čepele

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.