Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 čierne

Doprava zadarmo
KÓD: SM-R180NZKAEUE
Dostupnosť: skladom - na predajni (odosielame Ihneď)

Zvuk prémiovej značky AKG

Cena s DPH
99,00 € 75,00 €
Cena bez DPH
62,50 €
Mn:

*Originálne bezdrôtové: Objavte slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live Earbuds, vďaka ktorým bude každý okamih znieť úžasne – s výkonnými reproduktormi, ergonomickým tvarom a až 6 hodinami neprerušovaného prehrávania.
*Nechajte sa unášať hudbou: Tieto skutočné bezdrôtové slúchadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili prirodzenému tvaru vášho ucha a poskytli celodenné pohodlie. *Dostupné sú v bronzovej, bielej a čiernej farbe
*Počúvajte len to, čo chcete počuť: Funkcia potlačenia hluku (ANC) bezdrôtových slúchadiel dokáže znížiť nepríjemný hluk na pozadí bez toho, aby vám unikli dôležité správy alebo oznámenia.
*Sú malé, ale pekné: Nové Bluetooth slúchadlá Samsung so zvukom od AKG vytvárajú priestorový zvuk s bohatým basovým základom a vďaka trom mikrofónom a jednotke snímania hlasu si môžete vychutnať čistý hlas s Buds Live aj pri vytváraní hovory pomocou bezdrôtových slúchadiel
*Počúvajte svoje obľúbené skladby v priebehu niekoľkých sekúnd: So Samsung Galaxy Buds Live môžete spustiť Spotify pomocou príkazu skratky na kompatibilnom smartfóne a mať pria

 

Slúchadlá, ktoré s vami budú ladiť v každom okamihu. S ikonickým tvarom, ergonomickým designom, prispôsobením, ktoré vás nevytrhne z prirodzeného prostredia a reproduktorom optimalizovaným pre lepší zážitok. Pripravte sa na zvuk, ktorý bol stvorený presne pre vaše uši.

Galaxy Buds Live ľahko padnú do vášho ucha, a poskytnú vám tak celodenné pohodlie a znižujú únavu. Ich ergonomický design je pohodlný s dvoma veľkosťami nástavcov pre lepšie uchytenie. Môžete tak cestovať do práce či na návštevu bez toho, aby ste slúchadlá museli vyberať z uší.

Chytrý asistent, ktorý vás počúva
Stačí prehovoriť a Bixby sa prebudí. Reaguje na váš hlas a umožní vám ovládať telefón bez zdvihnutia prsta. Spravujte svoje hovory, upravujte hlasitosť alebo na cestách sledujte počasie. Bixby vypočuje každé vaše prianie.

Dotknite sa a podržte pre zapnutie Spotify

Jasné vyznenie slov
S tromi vstavanými mikrofónmi a funkciou Voice Pickup Unit získate najlepšiu kvalitu hovorov medzi skutočne bezdrôtovými slúchadlami. Funkcia Voice Pickup Unit sníma, kedy sa vaša čeľusť pohybuje a kedy vaša čeľusť vibruje. Tieto údaje sa potom prevádzajú na hlasové signály, aby poskytli vylepšenú kvalitu zvuku – aj keď ste obklopení hlukom.

Dlhšia výdrž pre viac počúvania
Stačí nabíjať pár minút a znova sa môžete obklopiť hudbou. Za päť minút nabíjania získate hodinu počúvania či už obľúbeného playlistu alebo najnovšieho podcastu. Ak potrebujete ešte viac, môžete dokonca na nabitie Galaxy Buds Live na cestách využiť aj energiu svojho smartfónu.

  • Unikátny dizajn bezdrôtových slúchadiel
  • Funkcia aktívneho potlačenia hluku ANC
  • Zvuk prémiovej značky AKG

my prístup ku všetkým svojim zoznamom skladieb.

Specifikace:

  • Sluchátka:

-Rozměry: 27,3 x 16,5 x 14,9 mm
-Hmotnost: 5,6 g

  • Box:

-Rozměry: 50 x 50 x 27,8 mm
-Hmotnost: 42,2 g

  • 1 hodina hraní / 5 min. nabíjení
  • IPX2
  • Předpokládaná doba výdrže [hodiny] "až": 6
  • Předpokládaná doba výdrže s pouzdrem (hodiny) "až": 20,5
  • 1-way speaker 12mm

Více informací:
https://www.samsung.com/cz/wearables/galaxy-buds-live-r180/SM-R180NZKAEUE/

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.