XBOX Series S 512GB

KÓD: RRS-00010
Dostupnosť: skladom - na predajni (odosielame Ihneď)

Herná konzola - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), menu v češtine, 1x herný ovládač, farba biela Hrajte ďalej Na novom úplne…

Cena s DPH
299,00 €
Cena bez DPH
249,17 €
Mn:

Herná konzola - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), menu v češtine, 1x herný ovládač, farba biela

Hrajte ďalej
Na novom úplne digitálnom Xboxu Series S budete mať vždy čo hrať, či už to sú najnovšie hry, vaše obľúbené tituly z viac ako stovky dostupných hier v knižnici Xbox Game Pass alebo ktorákoľvek z tisícov spätne kompatibilných klasických hier.

Plne digitálne konzola novej generácie
Vydajte sa úplne digitálnym smerom s Xboxom Series S a vytvorte si knižnicu digitálnych hier. Vaše hry, uloženej pozície a zálohy sú v bezpečí v cloude. Navyše môžete využiť možnosť si predobjednať, predinštalovať a začať hrať hry už od prvého okamihu, kedy budú dostupné.

Nová definícia rýchlosti
Architektúra Xbox Velocity Architecture postavená na špeciálnom SSD spolupracuje s inovatívnou technológiou SOC a ponúka hranie až pri 120 snímkach za sekundu na našej vôbec najmenší konzolu.

Do toho!
Rýchlejšie načítanie. Pite rýchlo. Hry sa načítavajú výrazne rýchlejšie vďaka špeciálnemu SSD v Xboxe Series S.

Zmeňte hru. Vďaka Rýchlemu obnovenie môžete bez problémov prepínať medzi niekoľkými rôznymi hrami a okamžite pokračovať tam, kde ste skončili.

Navýšenie kapacity - bez obmedzenia výkonu
Karta rozšírenie úložiska Seagate 1 TB pre Xbox Series X | S sa zapojí do vyhradeného portu pre rozšírenie úložiska na zadnej strane konzoly, duplikuje interný SSD v konzole a poskytuje ďalšie úložisko s rovnakým výkonom. (V predaji samostatne.)

Vyzerá lepšie - hrá sa lepšie
DirectX raytracing zaistený architektúrami Zen 2 a rDNA od AMD sa postará o realistické osvetlenie, tiene a presné odrazy, vďaka ktorým budú herné svety dynamické a plné života.

Počúvajte, ste v obkľúčení zvukom
3D priestorový zvuk je ďalším krokom vo vývoji zvukových technológií a využíva pokročilé algoritmy na vytvorenie živých svetov, ktoré vás pohltí.

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.