GoPro HERO 9 Black

Novinka
KÓD: CHDHX-901-RW
Dostupnosť: skladom - na predajni (odosielame Ihneď)

Zachyťte si dych berúce videa s rozlíšením až 5K a zachytíte všetky detaily aj pri zoome. Nový senzor 23,6 MP od Hero9 Black je skutočný silový balíček a…

Cena s DPH
439,00 €
Cena bez DPH
365,83 €
Mn:

Zachyťte si dych berúce videa s rozlíšením až 5K a zachytíte všetky detaily aj pri zoome. Nový senzor 23,6 MP od Hero9 Black je skutočný silový balíček a postará sa o super ostré obrázky.
Vytvára ostré a profesionálne fotografie s krištáľovo čistými 20 MP. So super fotografií Hero9 Black automaticky zvolí najlepšie spracovanie obrazu, takže vaše obrázky budú zaručene skvelé.
Chcete pre svoje snímky vniesť svetlo do tme? Potom je Light Mod to pravé. Potrebujete ďalšie mikrofóny a ešte viac možností pripojenia? Pomocou systému Media Mod si môžete fotoaparát rozšíriť podľa želania.
Nová väčšia dotyková obrazovka so zoomom na zadnej strane Hero9 Black vám bude okamžite dôverovať - ​​a s cool novým displejom na prednej strane máte vašu kameru perfektne pod kontrolou a udáva vaše snímky ešte ľahšie.
Súčasťou dodávky je kamera HERO9 Black, prepravné skrinka, akumulátor, zahnutý držiak lepenie, upevňovacie klip + krídlovú skrutku, kábel USB C

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.