D5300+18-105 AF-S VR NIKON

KÓD: 35045210
Dostupnosť: skladom

Digitálny fotoaparát Uvoľnite hranice svojej tvorivosti s intuitívne ovládateľným fotoaparátom Nikon D5300. Tento pôsobivý fotoaparát formátu DX s vstavaným…

Cena s DPH
814,92 €
Cena bez DPH
679,10 €
Mn:
Digitálny fotoaparát
Uvoľnite hranice svojej tvorivosti s intuitívne ovládateľným fotoaparátom Nikon D5300.

Tento pôsobivý fotoaparát formátu DX s vstavaným pripojením Wi-Fi, zariadením GPS a 24,2 miliónmi pixelov vám umožní výnimočne detailne zachytávať a zdieľať mágiu vášho sveta.

Funkcia Wi-Fi prepája fotoaparát priamo s chytrým zariadením pre možnosť zdieľania snímok ihneď po ich nadobudnutí. Funkcia GPS pridáva k snímkam informácie o polohe a uľahčuje pridávanie obrázkov do mapy sveta a zdieľanie snímok z ciest sostatnými.

Vďaka veľkému výklopnému a otočnému monitoru možno ľahko robiť snímky a videosekvencie z pôsobivých nových perspektív avysoký výkon prístroja pri nízkej hladine osvetlenia (s citlivosťou rozšíriteľnou až na hodnotu ISO 25 600) zaručuje obstaranie brilantných snímkov za nízkej hladiny osvetlenia.

Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,2 miliónmi pixelov

Zaručuje extrémne vysokú ostrosť aj tých najjemnejších detailov obrazu.
Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,2 miliónmi pixelov
Vstavané pripojenie Wi-Fi
Posielajte svoje snímky priamo z fotoaparátu D5300 do chytrého telefónu alebo tabletu pre jednoduché zdieľanie. Stačí len stiahnuť zadarmo dostupný softvér Wireless Mobile Utility do chytrého zariadenia.

Opatrite svoje snímky geografickými značkami s presnými informáciami o polohe. Ide o vynikajúci spôsob prípravy snímok z ciest na neskoršie zdieľanie!

Veľký výklopný a otočný monitor

Zvýšte pôsobivosť svojich snímok a zobuďte nadšenie svojimi videosekvenciami. Snímajte z jedinečných perspektív pomocouvšestranného výklopného a otočného monitora.

Veľký rozsah citlivostí ISO (100–12 800, s možnosťou ďalšieho zvýšenia až na ekvivalent ISO 25 600)

Využite výhody vysokej výkonnosti fotoaparátu za nízkej hladiny osvetlenia a robte snímky s vysokou úrovňou detailov zanízkej hladiny osvetlenia a brilantné snímky rýchlo sa pohybujúcich objektov.

EXPEED 4

Užívajte si rýchle fotografovanie, výnimočne brilantné snímky so skvele reprodukovanými farbami a vylepšený záznam videosekvencií s rýchlym a výkonným systémom spracovania obrazu Nikon.

Videosekvencie D-Movie

Zaznamenávajte Full HD videosekvencie s jemnými detailmi (a snímacie frekvenciou až 50p / 60p), o ktoré sa budete chcieť podeliť s ostatnými. Kontinuálne zaostrovanie v režime živého náhľadu udržuje objekty ostré aj v prípade rýchlych akcií.

Výkon 24,2 miliónov pixelov: Obrazový snímač fotoaparátu D5300 so špeciálnou konštrukciou bez optického antialiasingového filtra (OLPF) maximálne využíva vysoké rozlíšenie 24,2 miliónov pixelov pre ostré zachytenie aj tých najjemnejších štruktúr a získanie snímok s neuveriteľne ostrými detailmi.

39bodový AF systém: Systém automatického zaostrovania fotoaparátu D5300 s 39 zaostrovacími poľami vrátane deviatich krížových snímačov v strede obrazu je výnimočne presný. Pokročilé 3D sledovanie objektu zachováva správne zaostrenie aj tých najmenších objektov bez ohľadu na to, ako nepredvídateľné môžu byť ich pohyby.

2016pixelový RGB snímač merania expozície: Vysoko presný snímač merania expozície fotoaparátu D5300 poskytuje úplne presné expozície a odosiela získané dáta do systému detekcie motívu, ktorý optimalizuje automatické nastavenie expozície, automatické zaostrovanie a automatické vyváženie bielej farby.

Sériové snímanie frekvenciou 5 obr./s: Umožňuje snímať každú akciu rýchlu snímacou frekvenciou päť obrázkov za sekundu a zachytiť letmé okamihy alebo pominuteľné výrazy v správnom okamihu.

Rozmerný monitor LCD s vysokým rozlíšením: Vďaka rozmernému 8,1cm (3,2") monitore LCD so širokým pozorovacím uhlom, 1 037 000 pixelmi a vysokým rozlíšením uvidíte na svojich snímkach a videosekvenciách každý detail. Monitor umožňuje vytvárať presné kompozície snímok, vykonávať kontrolu zhotovených snímok, aplikovať špeciálne efekty a pozorovať brilantný obraz pri použití vonku aj vo vnútri.

Výstup HDMI: pripojte fotoaparát priamo s televízorom HDTV a užívajte si videosekvencie a snímky v špičkovom rozlíšení.Prístroj je kompatibilný so štandardom HDMI-CEC (ovládanie spotrebnej elektroniky) a umožňuje tak ovládať prehrávanie pomocou diaľkového ovládania televízora.

Vysoko kvalitný zvuk: Zaznamenávajte videosekvencie, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale tiež majú skvelý zvukový doprovod. Vďaka vstavanému stereofónnemu mikrofónu fotoaparátu a kompatibilite s externým stereofónnym mikrofónom Nikon ME-1 je jednoduché zaobstarať videosekvencie s brilantným a čistým zvukom.

Špeciálne efekty: Získajte výrazné snímky a videosekvencie za pomoci množstva špeciálnych efektov. Zdôraznite jednotlivé farby ich izolovaním, využite čiernobiely režim, preskúmajte efekt starých snímok alebo nechajte budovy na snímkach vyzerať ako miniatúrne modely. Náhľad vybraného efektu je možné zobraziť na fotoaparáte a upraviť jeho intenzitu priamo počas fotografovania.

16 motívových programov: Získajte rýchlo perfektné snímky za pomoci širokej ponuky motívových programov vrátane programov Športy, Pláž a Sneh. Stačí len vybrať program zodpovedajúci snímanému motívu alebo snímacím podmienkam a fotoaparát automaticky optimalizuje nastavenie času uzávierky, citlivosti ISO a clony pre dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.

Optimálna úroveň detailov za vysoko kontrastného osvetlenia: Dva režimy fotoaparátu pomáhajú zachytiť detaily v tmavýcha jasných miestach motívov fotografovaných za silného osvetlenia alebo v protisvetle. Režim HDR (vysoký dynamický rozsah) je ideálny pre statické objekty a režim Active D-Lighting je ideálny pre pohyblivé objekty. Oba režimy umožňujú zvoliť intenzitu svojich účinkov.

Inteligentný dizajn: Malé a ľahké telo fotoaparátu D5300 s veľkým monitorom LCD výrazne zvyšuje radosť z fotografovaniatýmto prístrojom. Vynikajúca ergonómia Nikon, prehľadné menu a špecializované jednoúčelové tlačidlá pre často používanéfunkcie, ako je D-Movie alebo živý náhľad, uľahčujú a urýchľujú intuitívne ovládanie prístroja.

Objektívy NIKKOR: Využite výhody legendárnych objektívov Nikon NIKKOR a získajte maximum z obrazového snímača fotoaparátu s 24,2 miliónmi pixelov. Získajte snímky s živými farbami a vynikajúcim kontrastom. Snímajte videosekvencie s brilantnými detailmi a experimentujte s kinematografickými efektmi.

Kit s jedným objektívom
Typ senzoru CMOS
Veľkosť senzora
Celkový počet megapixelov 24.7 mpx
Efektívny počet megapixelov 24.2 mpx
Pomer strán (š:v) 3:2
Maximálne rozlíšenie 6000 x 4000
Farebný filter R-G-B
Min. Svetelnosť objektivu 3.5
Max. svetelnosť objektivu 5.6
Min ohnisková vzdialenosť 18 mm
Min.ohnisk.vzdial. po prepočte 27 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 105 mm
Max.ohnisk.vzdial. po prepočte 158 mm
Minimálny čas uzávierky 1 / 4000 s
Maximálny čas uzávierky 30 s
Veľkosť displeja 3.2 Palec
Face Detection áno
Koeficient predĺženia 1.5 ×
Meranie so zdôrazneným stredom áno
Zonálne meranie áno
Bodové meranie áno
Korekcia expozic ±5EV in 1, 1/2 or 1/3EV
Kontinunálne snímanie áno
videosekvencie áno
Max. rozlíšenie videosekvencie 1920 x 1080
Počet snímok/s(videosekvencia) 30p
Ozvučené videosekvencie Áno
Zabudovaný blesk áno
Pätica na externý blesk áno
Ukladanie v RAW áno
Ukladanie v TIFF nie
Ukladanie v JPEG áno
Minimálna ISO citlivosť 100
Maximálna ISO citlivosť 12800
Hľadáčik optický
Dátové média
Možnosť použitia Microdrive nie
USB áno
TV výstup áno
Živý náhľad áno
Napájanie LI-ION akumulátor
Hmotnosť 530 g
Šírka 125 mm
Výška 98 mm
Hĺbka 76 mm
Farba čierna

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.