DJI Mavic Air 2 Fly More Combo DJIM0260C

Novinka
KÓD: DJIM0260C
Dostupnosť: skladom - na predajni (odosielame Ihneď)

Vynikajúci set teraz s cashbackom 30€!

Cena s DPH
1 149,00 € 1 049,00 €
Vrátime Vám
-30,00 €
Cena bez DPH
874,17 €
Mn:

Mavic Air 2 posúva spojenie výkonu, špičkových technológií a kompaktného balenia na úplne novú úroveň. Vďaka inteligentným režimom a nekompromisnej kvalite obrazu sú dychberúce letecké zábery na dosah ruky. 

Vlastnosti:

10km 1080p prenos videa
34 minút letový čas
HDR video
focus Track
48MP foto a 4K / 60fps video
8K Hyperlaps


Kľúčové vlastnosti:

1. Ultra čistá kresba
½ "snímač, 48MP Fotografia 4K / 60fps Video
2. Kontrast, Farba a Riadenie
HDR Fotky, Video, a Panorámy
3. Filmové zábery
Hyperlapse a QuickShots
4. Dlhšie lietanie
34 minút max letový čas a diaľkový ovládač s výdržou 240 minút
5. Lietaj chytro a bezpečne
APAS 3.0 Vyhýbanie sa prekážkam
6. Lietaj ďalej s prehľadom
OcuSync 2.0 10km 1080p / 30fps Prenos Videá

 

Posúvanie hraníc

4K / 60fps Video
Skvelé a ľahké

Natáčajte letecké zábery ako profesionál vďaka plynulému 4K / 60fps videu. Farebný profil D-Cinelike zachová viac obrazových dát pre následnú postprodukciu. HEVC (H.265) video kodek zaobstará viac obrazových dát, zaberá menej miesta v úložisku a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledok sa tak posúva na úplne novú úroveň.

HDR Video
Tajomstvom pre dosiahnutie perfektného HDR videa je použitie čipu s štvornásobnou Bayerovou maskou. Jedna snímka oddelí expozičné hodnoty v jednotlivých častiach obrazu a presne reprodukuje svetla a tiene. Snímky sú ďalej skladané a vytvárajú farebne vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahom.

48MP Fotky
Je to o detailoch
S 1/2 "CMOS snímačom je Mavic Air 2 schopný zachytiť 48 MP fotografie. Pripravte sa posunúť vaše letecké zábery na novú úroveň.

SmartPhoto
Optimálna expozícia
Optimálne výsledky dosiahnete s Mavic Air 2 a funkciou SmartPhoto, ktorá kombinuje rozoznávanie scén, Hyperlight a HDR v jednom. Rozoznávanie scén nastavuje všetky expozičné parametre kamery pre celý rad scén a podporuje inteligentné rozoznávanie piatich kategórií: západ slnka, obloha, tráva, sneh a stromy.

Hyperlight optimalizuje fotografie zhotovené za zhoršených svetelných podmienok, HDR výrazne zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzujú každú scénu a upravujú expozičné parametre, ukladajú viac fotiek do seba a vytvárajú prepracované vysoko kvalitné kompozitné fotografie. (1)

HDR Panorámy
Mavic Air 2 disponuje najpokročilejším režimom pre panorámy s vysokým dynamickým rozsahom a neuveriteľne presnou reprodukciou živých farieb.


Vylepšený 3-osi gimbal stabilizuje každý záber. Na fotografie a video sa tak môžete stopercentne spoľahnúť aj v silnejšom vetre.

Natáčajte zábery ako z filmu

FocusTrack
Nebo na dosah
Zaobstarať zábery s profesionálnou kvalitou je vďaka FocusTrack hračka. Sada jednoducho ovládateľných inteligentných sledovacích režimov ako je Active Track 3.0, Spotlight a Point of Interest 3.0 vám umožní popustiť uzdu fantázii.

ActiveTrack 3.0
Sledovanie objektov a vyhýbanie sa prekážkam je s novou verziou technológie DJI ActiveTrack plynulejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka lepšiemu vyhľadávaniu trás a rýchlejšie a presnejšie predikciu trajektórie je sledovaný objekt stále v strede záberu, aj keď sa pohybuje napríklad za stromom.

Spotlight 2.0
Lietajte úplne voľne s kamerou zacielenú na vybraný objekt. Jednoducho označte objekt a lietajte, o zvyšok sa postará Mavic Air 2.

POI 3.0
POI 3.0 vylepšuje možnosti funkcie POI 2.0, obzvlášť potom rozoznávanie rovných povrchov. Tam kde POI 2.0 mohlo stratiť sledovaný objekt, POI 3.0 je teraz schopné dynamicky sledovať objekty ako autá, lode alebo osoby.

8K Hyperlapse
Čas a pohyb
Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, môžete tak deformovať čas a priestor vytvárať tak ohromujúce zábery. A najlepšie je, že to zvládnete bez zložitého post-procesovanie. Vyberte si z režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, vyberte vhodné miesto pre natáčanie a aplikácie DJI Fly sa postará o zvyšok. (2)

QuickShots
predstavivosť jednoducho
Zachyťte filmové zábery automaticky s funkciou QuickShots. Stačí niekoľko kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a preletí komplikovanú leteckú trasu a zachytí záber s profesionálnou kvalitou. Pridajte hudbu, efekty a filtre pomocou intuitívnych šablón Story, hotové klipy potom môžete zdieľať priamo na sociálnych sieťach.
Režimy: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

Dychberúci zábery a bezpečný let

OcuSync 2.0
Leť kam ťa pustia neba
OcuSync 2.0 umožňuje prenos signálu a FHD 1080p živého náhľadu na vzdialenosť 10 km priamo z kamery Drone. Vychutnajte si tak voľnosť pohybu a čistejší obraz pre obstaranie toho perfektného záberu. 

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.