iRobot Braava 390 Turbo

Doprava zadarmo
Dostupnosť: skladom - na predajni (odosielame Ihneď)

iRobot Braava 390 Turbo, biela Splňte si svoj sen, prenechajte s plnou dôverou upratovanie výkonnému pomocníkovi. Využite voľné chvíľky na oddych a relaxáciu…

Cena s DPH
249,00 €
Cena bez DPH
207,50 €
Mn:

iRobot Braava 390 Turbo, biela

Splňte si svoj sen, prenechajte s plnou dôverou upratovanie výkonnému pomocníkovi. Využite voľné chvíľky na oddych a relaxáciu a vychutnávajte si žiarivo čistý domov bez akejkoľvek námahy. Nechajte pracovať robotický mop iRobot Braava 390 Turbo v bielom vyhotovení, ktorý je skutočným majstrom vo svojom odbore. Je tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Vyriešte svoje generálne upratovanie v priebehu jediného dňa, či dokonca odpoludnia.

Vnútorné GPS

Za precíznu a presnú orientáciu v miestnosti vďačí tento pomocník navigačnej kocke s technológiou iAdapt 2.0., ktorá vysiela signál do priestoru a tak Braava vždy bezpečne pozná svoju polohu aj neupratané miesta. Na konci vytierania sa robotický mop vždy vráti na miesto, kde s upratovaním začínal. Na upratovanie väčších priestorov môžete použiť viac navigačných kociek a rozmiestniť ich cca 7 m od seba tak, aby sa pokrytie signálom jednotlivých kociek prekrývalo.

Netrápte sa upratovaním, život je krátky!

 

Inteligentne, jednoducho, čisto

Prvotnú záruku úspechu tvorí už sama značka iRobot, ktorá sa úzko špecializuje na robotiku. Väčšina jej ziskov smeruje účelne do ďalšieho rozvoja, vďaka čomu sa môže teraz pochváliť úspechmi v mnohých svetových medzníkoch, pri ktorých excelovala práve so svojimi robotmi pri výskumných prácach. Do nášho života vstupuje s ponukou špičkových robotických vysávačov, ktoré pomáhajú viac ako 14 miliónom ľuďom na celom svete s upratovaním v dome či byte, aj okolo neho.

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo


Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo

 

Stavte na naozajstného robota!

Braava 390 Turbo je vybavená systémom PRO-CLEAN, ktorý vďaka zabudovanému zásobníku na čistiaci roztok udržuje utierku z mikrovlákna počas upratovania neustále vlhkú, čo zaručí odstránenie i odolnejších škvŕn. Plná nádržka pokryje upratovanie až 30 m2. S inovovaným systémom rýchlonabíjania bude váš pomocník pripravený už po 2 hodinách nabíjania. Oceníte i funkciu Pause/Resume, ktorá dočasne Braavu zastaví a pri opätovnom zapnutí zabezpečí, že bude pokračovať presne tam, kde skončila.

 

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo

Kráľ upratovania

Upratovanie s robotickým mopom Braava je premyslené a predovšetkým dôsledné. Zájde pod posteľ, nábytok alebo toaletu, uprace starostlivo pozdĺž stien alebo okolo odpadkového koša a jedálenského stola, pričom citlivo reaguje na prekážky v miestnosti. iRobot Braava 390 Turbo predstavuje vrcholnú verziu najobľúbenejšieho robotického mopu právom nazývanú kráľom vo svojej kategórii. Nový model je vylepšený komfortnou rýchlonabíjacou základňou, ktorá umožňuje dostať robota do práceschopného stavu už za 2 hodiny. K ďalším inováciám patrí technológia PRO-CLEAN, navigácia iAdapt 2.0 s navigačnou kockou alebo praktická funkcia Pause/Resume.

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo

Zametie a zastúpi mop

Robotický mop ponúka dva režimy čistenia – zametanie a mopovanie. Režim zametanie slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Braava sa pritom pohybuje v miestnosti v dlhých dráhach, vždy opakovane tam a späť. Mopovanie je určené na efektívne vytieranie tvrdých podláh, pri ktorom mop jazdí v krátkych dráhach, vždy doprava a doľava, tam a späť. Vďaka tomuto postupu dokáže veľmi efektívne zbaviť podlahu mastnoty, prachu a dokonca si poradí aj s rôznymi škvrnami.
 

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo

Jedinečné utierky pre dokonalú čistotu

K dôležitým prednostiam patrí veľmi tichý chod, o ktorom budete sotva vedieť. Bez problémov môžete vytierať ráno aj neskoro v noci a nikoho nebudete rušiť. Robotický mop je obohatený špeciálnymi utierkami z mikrovlákna s vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami. Biela utierka slúži na suché upratovanie čiže zametanie, modrá utierka bola navrhnutá špeciálne na účely mokrého upratovania, teda vytieranie. Na robot ju pripevníte jednoducho pomocou podložky s magnetickým zámkom a gumovými fixačnými lištami. Po dokončení upratovania možno utierky ľahko vyprať v ruke alebo v práčke.

Súvisiace produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.