Huawei Watch GT 2 42mm Rose Gold

Novinka
KÓD: Diana-B19B
Dostupnosť: skladom - na predajni

kvalitné spracovanie elegancia a športové funkcie v jednom

Cena s DPH
266,00 € 249,00 €
Cena bez DPH
207,50 €
Mn:

 

HUAWEI WATCH GT 2

Rose Gold


Výdrž baterie až 2 týdny | Ultra tenký design | 3D sklo


Vylepšený výkon baterie

Revoluční výkon

Série HUAWEI WATCH GT neustále překračuje hranice životnosti baterie chytrých hodinek. Díky nositelnému čipu Kirin A1 vyvinutým společností Huawei, dvoučipovému designu a chytré úspoře baterie ti hodinky budou sloužit ve dne v noci až 2 týdny.

 


Nový design

Minimalistický vzhled

Design HUAWEI WATCH GT 2 nachází inspiraci v minimalismu. Bezrámový ciferník je chráněn vysoce kvalitním 3D sklem. Řemeslné zpracování se promítá v detailech ciferníku a klasickém designu.

 


Vytvořeno pro profesionály

Profesionální sportovní trenér

Průlom v osobním tréninku. HUAWEI WATCH GT 2 monitorují tvoje tréninky díky přesné lokalizaci a sledování srdeční frekvence pomocí TruSeen™ 3.5. Profesionální společník pro indoorové i outdoorové sportovní aktivity.

 


Užitečné funkce

Tvůj každodenní společník

HUAWEI WATCH GT 2 zjednoduší tvůj každodenní život díky funkcím jako je Bluetooth volání, hudba v zařízení, upozornění na zprávy, TruSleep™ 2.0 sledování spánku a TruRelax™ sledování stresu. Žij efektivně s hodinkami navrženými přímo pro tebe.

 


O HUAWEI WATCH GT 2

Průměr ciferníku 42 mm

Edice Classic

Edice Elegant

 

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 42 mm

majú dotykový 1,2 palcov veľký AMOLED displej. Rozlíšenie 390 x 390 pixelov s jemnosťou displeja 326 ppi dáva užívateľovi bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Celkový priemer ciferníka je 42 mm a je teda veľmi kompaktný.

Watch GT 2 42mm chráni vysoko kvalitný 3D sklo integrované do minimalistického dizajnu. Jemné remeselné spracovanie hodiniek, zvlášť potom Milanese remienku v spojení s vrstvou DLC robí hodinky odolnejšími. V tele Watch GT 2 42mm môžeme nájsť 4GB vnútornej pamäte vďaka ktorej si môžeme stiahnuť obľúbenú hudbu a tú si následne pohodlne pustiť do bluetooth slúchadiel.

  • GPS a GLONASS: používajú tak dva systémy určovania polohy spoločne s detekciou viac satelitov na zvýšenie presnosti určenia polohy

Funkcia:

  • Na hodinkách je predinštalované niekoľko odborných tréningových stupňov od začiatočníkov po pokročilých, čo užívateľom poskytuje profesionálne a efektívny tréning. Hodinky tiež ponúkajú monitoring v reálnom čase počas tréningu, aby sa znížilo riziko zranenia. Okrem toho hodinky poskytujú komplexné spätnú väzbu po tréningu, aby pomohli s budúcim tréningom.
  • Hodinky sú vybavené snímačom srdcového tepu a vďaka inovatívnej technológii svetelnej dráhy môžu hodinky presnejšie detekovať širšiu škálu srdcového tepu užívateľov. V spojení s inteligentným algoritmom srdcovej frekvencie môžu hodinky sledovať váš srdcový rytmus po celý deň aj keď spíte. Huawei využíva infračervené svetlo na detekciu srdcovej frekvencie, ktoré je bezpečné a menej rušivé.
  • Hodinky sú vodeodolné do 5 ATM a srdcový tep je snímaný dokonca aj počas plávania. Sledovaním vášho štýlu plávanie, počtu temp, SWOLF, vzdialenosti, času, kalórií a rýchlosti môžu hodinky zaznamenať výsledky vášho tréningu. Hodinky sledujú váš kľudový srdcový rytmus a pridáva ďalší stupeň bezpečnosti pre užívateľov, ktorí trpia bradykardiou a inými srdcovými stavmi / vadami. Hodinky vám pošlú pripomenutie, keď vaša srdcová frekvencia zostane v kľudovom stave nad 100 bpm alebo nižší ako 50 bpm po dobu viac ako 10 minút. Tieto limity si môžete prispôsobiť a skontrolovať srdcovú frekvenciu v aplikácii Huawei Zdravie.

Huawei Watch GT 2 42mm majú výdrž batérie až 7 dní, 15 hodín s GPS. Užívateľské prostredie je v češtine.

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.