SODASTREAM JET ANTRACIT

Novinka Doprava zadarmo
Dostupnosť: na objednávku

Luxusné farebné vyhotovenie s uhľovo tmavými metalickými tónmi. Vynikajúco sa hodí do každej domácnosti, či kancelárie. Tento mechanický výrobník sódy s…

Cena s DPH
69,90 €
Vrátime Vám
-5,00 €
Cena bez DPH
58,25 €
Mn:

Luxusné farebné vyhotovenie s uhľovo tmavými metalickými tónmi. Vynikajúco sa hodí do každej domácnosti, či kancelárie. Tento mechanický výrobník sódy s jednoduchou a kvalitnou konštrukciou sa vyznačuje priateľskou obsluhou a výhodnou cenou.

Pitný režim je nesmierne dôležitý a zahnať smäd sa najlepšie podarí s perlivou vodou. Čo môže byť lepšie, ako si vyrobiť vlastnú sódu doma alebo v práci. Dokonca si ju môžete ochutiť rôznymi príchuťami a pripraviť si tak osviežujúcu limonádu.

Na výrobu sódy nepotrebujete žiadnu elektrinu ani batériu. Postačí vám bombička s CO2 a vodou naplnená fľaša na to určená. Hotovú sódu si viete v tejto fľaši zobrať so sebou kamkoľvek. Intenzitu perlivosti si môžete nastaviť podľa svojej chuti. Každým stlačením tlačidla je voda perlivejšia. Takto jednoducho si viete určiť koľko stlačení je pre vás ideálna intenzita perlivosti.

Jedna bombička vám vystačí až na 80 litrov vody. Okrem toho že šetríte svoje peniaze a čas nakupovaním a vozením desiatok PET fliaš mesačne, ešte chránite životné prostredie. Zapojte sa aj vy a prispejte k obmedzeniu zbytočných PET fliaš.

Kompletná súprava na okamžitú prípravu

Súčasťou dodávky je výrobník perlivej vody SodaStream Jet, bombička s potravinárskym plynom a 1 veľká originálna fľaša Jet pre opakované použitie. Hermeticky uzavretá fľaša vám nápoj udrží dlho čerstvý. Nádoba z odolného plastu vydrží veľký tlak pri príprave sódovky. S prístrojom sú kompatibilné plastové fľaše SodaStream Jet s objemom 1 l a 0,5 l.

Vlastnosť Hodnota
Fliaš v balení 1
Bombičiek v balení 1
Kapacita bombičky 80 l
Výška 42 cm
Šírka 14 cm
Hĺbka 22 cm
Farba Čierna

 

Súvisiace produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.