Xiaomi 360 Robot Vacuum S6 biely

Novinka
Dostupnosť: skladom - na predajni

Podrobnosti Vysoký sací výkon bez hlukuMotor NIDEC se sacím výkonem až 1800 Pa. Frekvenční konverze sání Celotělový nárazuvzdorný design Tichý ale…

Cena s DPH
399,00 € 299,00 €
Cena bez DPH
249,17 €
Mn:

Podrobnosti

Obr. Vysoký sací výkon bez hlukuMotor NIDEC se sacím výkonem až 1800 Pa. 1486552a

Vysoký sací výkon bez hlukuMotor NIDEC se sacím výkonem až 1800 Pa.

  • Frekvenční konverze sání
  • Celotělový nárazuvzdorný design
  • Tichý ale výkonný
Bez nadpisu obr. 1486552b
  • Tichý mód - Energeticky úsporné odstraňování prachu 800pa
  • Standardní režim - Koberec 1300pa ~ 1500pa
  • Výkonný režim - Silné odstranění prachu 1800pa
Obr. První čištění a poté vytírání 1486552c

První čištění a poté vytírání

Nejprve oba boční kartáče jemně vyčistí podlahu, aby zachytily prach a nečistoty v okruhu 18 cm nebo 7 palců. Poté prostřední válečkový kartáč znovu vyčistí podlahu. Nakonec vakuový mopy vytřou, což vede k ještě čistějším podlahám.

Obr. Pozornost na detaily 1486552d

Pozornost na detaily

Vysavač čistí rohy podle cesty naplánované po radarovém skenování. Může překonat malé překážky a dosáhnout komplexního pokrytí.

Obr. Automaticky zvyšuje sácí výkon na koberci 1486552e

Automaticky zvyšuje sácí výkon na koberci

Při vstupu na koberec se vysavač automaticky přepne na silné odsávání 1500 Pa, hluboké čištění.

Obr. Vnitřní SUV dokáže překonat překážky 1486552f

Vnitřní SUV dokáže překonat překážky

Může inteligentně čistit podlahu pod pohovkou a postelí na základě měření výšky.

Ekologický a omyvatelný HEPA filtr

Filtr lze prát přímo vodou a dokáže zachovat 95% filtrační výkon i po jednom roce praní!

Obr. Chytrá aplikace 1486552g

Chytrá aplikace

Pomocí aplikace můžete nakreslit oblasti, které chcete vyčistit, nebo definovat oblasti mimo limity.

Technické parametre

Základné parametre

Ovládateľný cez telefón - aplikácia v českom jazyku

Sací tlak až 1800 Pa

Možnosť nastavenia až 4 výkonnostných režimov - tichý, štadartný, výkonný, max

HEPA filter

Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM)

Na jedno nabitie povysáva až 180 m2 priestoru

Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde ho prerušil

2 bočné kefky

Vysokokapacitná Li-ion batéria pre extra výdrž a životnosť

Zásobník na vodu s mopom z mikrovlákna

Predstavenie robotického vysávača 360 S6

Výkonný a cenovo dostupný robotický vysávač 360 S6 kombinuje vysoký sací tlak 1800 Pa s precíznou laserovou navigáciou. Dokonale zmapuje vašu domácnosť a naplánuje vždy tú nejefektívnejšiu cestu pre upratovanie. Hravo si poradí so všetkými typmi tvrdých podláh a bez problémov zvládne aj koberce!

Výkonný motor japonskej značky NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U robotického vysávača 360 S6 bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 1800 Pa. Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve k tomu slúži bočná kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod saciu jednotku vysávača a pomáha tak pokryť maximum uprataného priestoru.

Funkcia mopovania

360 S6 zvládne vysávanie a mokré vytieranie zároveň. Po nainštalovaní nádobky na vodu s objemom 80 ml sa vysávač automaticky prepne do módu mopovania. Systém dávkovania zaručuje presné a rovnomerné dávkovanie vody na mopovací textíliu. Nemusíte mať strach, že by na podlahe zostávali škvrny od vody. Uistite sa však, že pred prvým použitím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utierku.

Vhodný do každej domácnosti

Členitá domácnosť nerobí robotickému vysávaču 360 S6 žiadny problém. Je vybavený množstvom senzorov, vďaka ktorým sa perfektne pohybuje v domácnosti. Výška vysávača je iba 10 cm, teda sa dostane aj do ťažko prístupných miest. Upratovanie pod nábytkom či posteľou sa pre vás stane samozrejmosťou.

Objavte výhody laserovej navigácie

Špičková laserová navigácia LDS lidar mapuje priestor a to aj v úplnej tme. Vytvára a ukladá mapy vášho domu a pomocou vysoko presného algoritmu SLAM inteligentne plánuje vždy tú najefektívnejšiu cestu pre upratovanie.

Automatické nabíjanie

Robotický vysávač 360 S6 zvládne na jedno nabitie naozaj veľký kus práce. Ak sa v priebehu vysávania vybije, vráti sa dobiť do nabíjacej stanice čo najkratšou cestou, pretože vždy presne vie, kde sa nachádza. A po úplnom dobití pokračuje v upratovaní tam, kde prestal, aby bol výsledok 100%.

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Robotický vysávač môžete ovládať prostredníctvom inteligentného telefónu napríklad z práce alebo z dovolenky. Naplánujte kedy a ako často bude váš vysávač vysávať. Ovládajte vysávač manuálne, prezerajte si trasy upratovania alebo meňte sací výkon podľa potreby. Aplikácia 360Smart ponúka množstvo funkcií, ktoré určite oceníte.

V aplikácii môžete uložiť hneď niekoľko máp naraz, čo sa hodí do viacpodlažných domácností. Vďaka inteligentnému mapovaniu miestností môžete vysávať konkrétne miestnosti ako napríklad spálňu, chodbu alebo obývaciu izbu. Ak chcete, aby vysávač nejaké miesto vynechal, stačí mu zadať v aplikácii zakázanú zónu. Určite poteší, že aplikácia 360Smart je v českom jazyku.

Dostávajte upozornenia

Váš vysávač bude natoľko šikovný, že v prípade uviaznutia vás o tom informuje. Budete mať tak kompletný prehľad o tom, kde sa práve nachádza.

Jednoduché prechody na koberce

Vysávač dokáže prekonať prekážky vysoké až 1,5 cm. Po nabehnutí na koberec aktivuje automaticky režim maximálneho sania o tlaku 1800 Pa, po opustení koberca sa vráti späť k normálnemu režimu nasávania (ak nie je turbo režim nastavený ako štandard).

Inteligentné mapovanie miestností

Vysávač si dokonale zmapuje priestor a miestnosti. Po uložení mapy môžete jednotlivé miestnosti pomenovať a prispôsobiť plán upratovania podľa vašich potrieb.

V aplikácii môžete uložiť hneď niekoľko máp naraz, čo sa hodí do viacposchodových domácností. Vďaka inteligentnému mapovaniu miestností môžete vysávať konkrétnu miestnosť ako napríklad spálňu, chodbu alebo obývačku.

Zakázané zóny

Prostredníctvom mobilnej aplikácie 360Smart môžete nastaviť oblasti, ktoré vysávač pri vysávaní vynechá. Vysávač si tieto zóny bude pamätať pri ďalšom upratovaní. Zabudnite tak na nepraktické prenášanie magnetických pások alebo iných vymedzovačov priestoru.

Zakázané oblasti môžete nastaviť aj v móde mopovania. Ľahko tak vyberiete miesta, kde nechcete aby vysávač utieral.

Protipádové senzory

Ak bývate v dome s poschodím a máte strach, že by vám robot pri upratovaní spadol zo schodov, tak nemusíte mať žiadne obavy. Na spodnej strane vysávače sú senzory, ktoré zabraňujú pádu zo schodov a vyvýšených miest.

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.