GARMIN Vívomove HR, Sport, Rose Gold-White S/M

KÓD: 010-01850-02
Dostupnosť: skladom

Vívomove HR je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín. Stačí ho…

Cena s DPH
172,95 € 139,00 €
Cena bez DPH
115,83 €
Mn:

Vívomove HR je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.

Vivofit - Spánok vívomove HR monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect Mobile.

Vivofit - Kalórie Po synchronizovaní údajov do aplikácie priamo na svojom smrartfóneGarmin Connect Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriach počas dňa. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

vívosmart HR - pulzomer Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.

Akumulátor - typ: nabíjateľný lítiovo-iónový

Akumulátor - výdrž: až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín

Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 43 x 43 x 11,6 mm, dĺžka remienka: 122 - 189 mm

Displej - veľkosť, ŠxV: 9,6 x 19,2 mm

Displej - rozlíšenie, ŠxV: 64 x 128 pixelov

Displej - typ: OLED dotykový

Hmotnosť zariadenia: 40,8 g

Akcelerometer: Áno

Vodotesnosť: Áno (5 ATM)

GPS prijímač: Nie

Snímač srdcovej frekvencie: Áno, na zápästí

Garmin Connect kompatibilita: Áno

Auto Lap (začne okruh po urč. vzial.): Áno

Barometrický výškomer: Áno

Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): Áno

Prepojenie: Bluetooth Smart/ ANT+

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.