Bezdrôtový ovladač Xbox One Special Edition Sports White

KÓD: WL3-00083
Dostupnosť: 2 - 3 dni

Špeciálna edícia ovládače pre Xbox One vo snehobielom prevedení Sports White. Minimalistický dizajn dotvára prevažujúci biela s tyrkysovým podfarbením, pre…

Cena s DPH
59,90 €
Cena bez DPH
49,92 €
Mn:

Špeciálna edícia ovládače pre Xbox One vo snehobielom prevedení Sports White. Minimalistický dizajn dotvára prevažujúci biela s tyrkysovým podfarbením, pre pohodlné užívanie a pevný úchop slúži pogumovaný úchyt.

Už nikdy nebudete hrať sami
Najlepšie ovládač teraz ponúka ešte viac. Pridajte si tento bezdrôtový ovládač pre Xbox do svojho herného arzenálu, aby ste mohli jednoducho hrať vo viacerých hráčoch. Užívajte si hry, ktoré ponúkajú režim spolupráce alebo rozdelenú obrazovku pre 2 alebo 4 hráčov, ako sú Forza Motorsport 7, Call of Duty, FIFA, Minecraft Super Plus Pack alebo Star Wars Battlefront II, bez toho aby ste museli ovládač nechať kolovať.

Pohodlie na prvom mieste
Užite si viac pohodlia a lepšie držanie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox, ktorý sa môže pochváliť pogumovaným úchytom s kosoštvorcovým vzorom, citlivými páčkami a vylepšeným smerovým ovládačom.

Nabitý funkciami
Zažite akciu s funkciou Impulse Trigger a využite vlastnú priradenie funkcií tlačidlám. Do 3,5 mm konektora pripojíte ľubovoľný kompatibilný stereo headset.

Dlhšie dosah

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.