Natec Genesis Neon 360 Stereo herné slúchadlá

KÓD: NSG-1107
Dostupnosť: skladom

Slúchadlá Genesis Neon 360 ponúka bezkonkurenčnú zvukový zážitok, ktorý docenia nielen hráči, ale aj tí najväčší hudobný fajnšmekrov. Vďaka výkonným 50mm…

Cena s DPH
29,00 €
Cena bez DPH
24,17 €
Mn:

Slúchadlá Genesis Neon 360 ponúka bezkonkurenčnú zvukový zážitok, ktorý docenia nielen hráči, ale aj tí najväčší hudobný fajnšmekrov. Vďaka výkonným 50mm meničom a okrúhlemu tvare mušlí je zvuk nadpriemerne kvalitné, a preto sa model Neon 360 hodí nielen pre hranie hier, ale aj na počúvanie hudby. Niekoľkohodinové používanie určite nebude problémom, pretože Neon 360 sú vybavené vysoko kvalitnými polstrovanými náušníky z pamäťovou penou, vďaka čomu sú nesmierne komfortné a lepšie priliehajú k hlave, čo robí zvuk ešte plnšie. Navyše slúchadlá obsahujú vstavaný mikrofón v ľavej mušli, ktorý nie je takmer vidieť, ale aj vibrácie čo umožňuje zvýraznenie efektov a hlbokých tónov.

POCÍŤTE ICH SILU
Slúchadlá Neon 360 sú vybavené veľkými 50 mm meničmi a okrúhlym tvarom mušlí, čo je základom ich ohromujúceho zvuku, ktorý očarí nielen herných fanúšikov, ale aj hudobných fajnšmekrov.

EMÓCIE, ktorí vyrážajú DYCH
Kvalita slúchadiel Neon 360 je postavená na prepracovanom stereofónnym zvukovom systéme s vibráciami, čo umožňuje dosiahnuť neuveriteľné virtuálne efekty a hráči sa určite budú cítiť, ako by boli prevezení na virtuálne bojisko, alebo uprostred filmového diania. Pripravte sa na nezabudnuteľné zážitky!

POHODLIE A ODOLNOSŤ
Neon 360 sú výnimočné aj nadštandardným pohodlím, ktoré zaručujú extra jemnej polstrované náušníky z pamäťovou penou, dík čomu je pri nosení nie je takmer cítiť. O odolnosť slúchadiel sa stará kovový hlavový most a textilný kábel s zvýšenou flexibilitou.

Ponorte sa do HERNÉHO SVETA
Ohromujúca zvuk je skvelá vec, ale Neon 360 je vybavený aj ďalšími funkciami, určených pre náročných užívateľov. Medzi ne patrí možnosť zapnúť / vypnúť vibrácie, ktoré zvýrazňujú hlboké tóny a efekty. Okrem toho slúchadlá obsahujú vstavaný mikrofón v ľavej mušli a červenej LED podsvietenie, ktoré dokonale dopĺňa jej herný dizajn. Tlačidlo pre zapnutie vibrácií a ovládanie hlasitosti sa nachádza na ľavej mušli.

VLASTNOSTI
- mimoriadne kvalitný zvuk
- výkonné 50 mm meniče
- vibrácie pre zvýraznenie efektov a hlbokých tónov
- vstavaný mikrofón
- extra jemnej polstrované náušníky z pamäťovou penou
- dlhý textilný kábel s zvýšenou flexibilitou
- červené LED podsvietenie

ŠPECIFIKÁCIA
Typ slúchadiel: krytmi uší
Audio systém: Stereo + Vibrácie
Veľkosť meniča: 50 mm
Citlivosť slúchadiel: 108 dB
Frekvenčný odozva slúchadiel: 20 - 20 000 Hz
Impedancia slúchadiel: 32 Ohm
Odnímateľný mikrofón: Nie (integrovaný na ľavej mušli)
Citlivosť mikrofónu: - 48dB
Konektor: 2x 3,5 mm jack + 1x USB
Dĺžka kábla: 230 cm
Hmotnosť: 390g
Ovládanie hlasitosti / vibrácií: Integrované na ľavej mušli
Podsvietenie: Áno (červené)
Komunikácia: Drôtová

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.